Jaunjelgavas amatierteātris viesojas Neretā

 

11.februārī Neretas kultūras namā Jaunjelgavas amatierteātris viesojās ar Monikas Zīles lugas uzvedumu “Laulības treniņu aģentūra”.  Uzveduma režisors ir Kārlis Lišmanis, lomās – Aina Strazdiņa, Solvita Vanaga, Vija Ķervesa, Albīna Siliņa, Ilga Bruņeniece, Ilmārs Stoķis, Edvīns Boķis un  Kārlis Grieze.  Pērngad Jaunjelgavas teātris Aizkraukles reģiona amatierteātru skatē guvis atzinību ar šīs lugas iestudējumu. Lugas autore Monika Zīle intervijā “Latvijas Avīzei” savulaik atzinusi, ka “Laulības treniņu aģentūra” ir viņas pienesums amatierteātriem, galvenokārt lauku iedzīvotājiem, kuriem patīk kāpt uz skatuves.  Un, kā jau ierasts M.Zīles lugās, mīlestība savijusies ar sadzīvisku situāciju peripetijām – otras pusītes meklējumi, pārpratumi un dažādas nedienas, kur savstarpēja sapratne rodas un visi pārpratumu mezgli tiek atšķetināti, kā jau tas dzīvē notiek, kad visas situācijas tiek izrunātas līdz galam un cits citu uzklausa, nepārtraucot otru pusvārdā.  Aktieri sagādāja lielisku sestdienas vakaru par spīti  dažām tehniskām un veselības ķibelēm!

 

Daiga Meldere


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 07 Marts 2017 11:49

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība