ANSS volejbolistes LJVČ finālā

 Tikai 2008./2009. gada sezonā Aizkraukles sporta skolas volejbolistes, kuras trenēja Imants Silavs, spēja aizspēlēties līdz Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta finālam un izcīnīt augsto 5.vietu valstī. Šajā sezonā šo neapšaubāmi labo sasniegumu izdevās atkārtot un Aizkraukles novada sporta skolas volejbolistes atkal spēlēs finālā!

 19.februārī Daugavpilī notika LJVČ  meiteņu grupas U13 otrā posma spēles. Pēc pirmā posma, uz kuru diemžēl veselības stāvokļa dēļ nespēja ierasties divas pamatsastāva spēlētājas, Aizkraukles volejbolistes savā grupā ieņēma 3.vietu. Bet uz finālspēlēm par 1.-6. vietu pēc diviem izspēlētiem posmiem no katras grupas tiek tikai komandas, kuras ierindojās grupas 1. un 2. vietā. Ņemot vērā meiteņu taktisko un tehnisko sagatavotību, komandai tika noteikts uzdevums iekļūt finālā. Tas nozīmēja pretiniekiem nedot ne mazāko iespēju un  uzvarēt Preiļu un Rēzeknes volejbolistes ar 4:0. Uzdevums tika izpildīts un uz finālu kvalificējās Daugavpils BJSS un Aizkraukles NSS volejbolistes.

 Uz šo sabraukumu komanda ieradās arī nepilnā sastāvā, jo Anna Elizabete Sīpoliņa bija saslimusi. Tomēr pārējo meiteņu sniegumu tas nespēja ietekmēt un Endija Kapele, Kitija Kuzņecova, Amanda Regute, Luīze Liepiņa, Alise Vaičulena, Sintija Caune, Rūta Leite, Līva Ieviņa, Zita Tihonova, Elza Ivanova spēlēja azartiski, mērķtiecīgi virzoties uz finālu.

 Paldies meitenēm par spēlēm un vecākiem par ieinteresētību un atbalstu meitenēm gan treniņos, gan sacensībās!

Treneris Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 07 Marts 2017 11:47

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība