Otro gadu godalgotā vietā Aizkraukles atklātajā volejbola čempionātā

Aizkraukles Sporta centrā februārī-martā otro gadu notika Aizkraukles atklātais volejbola čempionāts vīriešiem. Kā pirmā čempionāta laureāte sacensībām pieteicās arī Neretas vīriešu volejbola komanda. Kopā čempionātā startēja 9 komandas no apkārtējiem novadiem.

 Pēc apakšgrupu spēlēm ar trijām uzvarām ( 2:1 Jēkabpils; 2:0 Aizkraukle; 2:1 Koknese 1 ) un  zaudējumu 0:2 „Pīlādžiem” no Ogres,  Neretas volejbolisti apakšgrupā ierindojās 3.vietā. Tas deva iespēju turpināt sacensības ceturtdaļfinālā, kur pretī stājās „Kokneses 2” volejbolisti. Ar mainīgām sekmēm „Nereta” ar 2:1 izcīnīja uzvaru, iekļūstot pusfinālā, kur atkal nācās tikties ar labi sagatavoto volejbola komandu „Koknese 1”. Bija smaga spēle, kuru ar 2:1 uzvarēja Neretas volejbolisti.

 Finālspēlē gaidīja grūta cīņa ar „Vecbebru” komandu. Šai līderu duelī nedaudz vairāk veiksmes bija „Vecbebru” komandas volejbolistiem, kuri arī izcīnīja 1.vietu. Kopumā visa turnīra spēlēs Neretas volejbolisti Viktors Kudrjašovs, Jānis Kārtiņš, Jānis Usāns, Juris Ignatiks, Valdis Kārtiņš, Imants Silavs, Aigars Vasiļjevs, Kaspars Strauss, Artūrs Aļošins demonstrēja saliedētu, azartisku komandas spēli un izcīnīja godpilno 2.vietu. Paldies volejbolistiem un arī līdzjutējiem par atbalstu Aizkrauklē!

 

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 14 Marts 2017 09:10

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība