Jūlija Treiģa kauss

11.martā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika tradicionālā Jūlija Treiģa piemiņai veltītā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem.

Pēc turnīra svinīgās atklāšanas organizatori un Jūlija ilggadējs dažādu sporta veidu komandu biedrs Jāzeps Čipāns devās uz Jūlija Treiģa atdusas vietu, kur godināja viņu, noliekot ziedus un aizdedzot sveces.

Uz turnīru bija ieradušās apkārtējo novadu volejbola komandas. Volejbolisti visās spēlēs demonstrēja savu meistarību un cīnījās par katru punktu. Priecēja salīdzinoši lielais līdzjutēju skaits. Ieradušās bija arī Neretas jaunās volejbolistes, kurām nākamajā nedēļas nogalē jāspēlē Rīgā par Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta medaļām.

Pusfinālos tikās „Nereta” un „Koknese” (0:2) un „Vecbebri”- „Pilskalne” (2:0). Finālspēlē par 3.vietu spēlēja Neretas un Pilskalnes volejbolisti. Dramatiskā spēlē ar 2:1 trešo vietu izcīnīja „Pilskalne” (Valdis Kārtiņš, Jānis Kārtiņš, Jānis Usāns, Andris Grīnvalds, Denijs Grīnvalds, Sandris Grīnvalds, Juris Ignatiks). Saistoša un interesanta bija finālspēle par 1.vietu, kas arī norisinājās trijos setos. „Vecbebru” volejbolistiem uzvarot pirmo setu 21:14, koknesieši saņēmās un uzvarēja otrajā setā ar 21:14. Bezkompromisa gaisotnē aizritēja trešais sets, kurā tikai seta galotnē ar 15:13, uzvaru izcīnīja „Vecbebru” komanda (Juris Sirmais, Raimonds Dzenis, Austris Vitte, Juris Tomaševskis, Jurijs Tomaševskis, Viktors Ilves, Oļegs Postnovs).

 

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 14 Marts 2017 08:44

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3359405
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1216
88752
3359405

Sadarbība