Nakts volejbola turnīrs

Piektdien, 3.martā, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā norisinājās vidusskolas klašu nakts volejbola turnīrs. Vakara gaitā skatītājiem, dalībniekiem bija iespēja nobalsot par labāko spēlētāju.

Turnīru atklāja 10. un 11. klases meitenes. Komandām bija jācīnās līdz 2 setu uzvarai, taču šajā gadījumā bija jāspēlē izšķirošais 3. sets. Īpaši sīvā un aizraujošā cīņā ar 2 punktu pārsvaru uzvarēja 11. klases meiteņu komanda. Abas komandas balvā ieguva diplomu un sulas pakas. Meiteņu konkurencē par labāko spēlētāju tika atzīta Viktorija Boldaševica.

Puišu spēles bija ļoti interesantas ar to, ka jebkura komanda varēja uzvarēt, tāpēc liela nozīme bija veiksmei. Par nakts turnīra uzvarētājiem kļuva 12. klase. Spraigā cīņā par 2. vietu cīnījās 10. un 11. klases komandas. Šoreiz spēcīgāka izrādījās 11. klase. Godalgoto 3.vietu ieguva 10. klase. Tāpat kā meitenes, arī puiši ieguva diplomus un sulas pakas. Puišu konkurencē par labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Zastupņevičs.

Paldies turnīra rīkotājiem skolotājiem Mairim Dzenim un Zigurdam Karolam, kā arī līdzjutējiem!

Edīte Grigalovičina,

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas

10. klases skolniece

 


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 14 Marts 2017 08:45

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3359405
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1216
88752
3359405

Sadarbība