Priecē jaunā maiņa

2.aprīlī Valles vidusskolas sporta zālē notika “Vecumnieku novada ziņu” kausa izcīņa volejbolā sievietēm. Uzaicinājumu piedalīties sacensībās saņēma arī Neretas pagasts. Šoreiz Neretu kausa izcīņā pārstāvēja jaunā maiņa – Amanda Regute, Endija Kapele, Luīze Liepiņa, Kitija Kuzņecova,  Alise Vaičulena, Elizabete Anna Sīpoliņa, Sintija Caune, Zita Tihonova. Meitenēm, kuras spēlē pie tīkla 2,05m, nācās spēlēt pie augstā sieviešu tīkla 2,24m. Tas bija izaicinājums, ko meitenes pašas vēlējās!

Ļoti cienīgi aizvadot visu turnīru, Neretas volejbolistes demonstrēja labu komandas spēli, cīnījās par katru punktu gan aizsardzībā, gan rezultatīvi uzbrūkot! Tā iegūstot skatītāju simpātijas un atbalstu, izdevās izcīnīt setā uzvaru pār Vecumnieku sporta skolas pieredzējušākām volejbolistēm.

Turnīra noslēgumā saņēmām uzaicinājumu piedalīties līdzīgās sacensībās 29.aprīlī Vecumniekos.  Šis turnīrs bija ļoti labs un cerīgs  sākums nākamajai sezonai, kurā meitenes spēlēs pie tīkla 2,10m.

 

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 19 Aprīlis 2017 10:46

Seko mums

Pašvaldību vēlēšanas 2017

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
1704922
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4383
132955
1704922

Sadarbība