Neretas meitenes uzvar tautas bumbā

 

16. februārī Koknesē norisinājās Aizkraukles novada sporta skolas reģionālo skolu sacensības tautas bumbā. Šogad bija ļoti daudz dalībnieku - 12 puišu un 8 meiteņu komandas. Zēniem  šogad neveicās, un līdzīgās spēlēs nācās piekāpties vairāku skolu komandām.  Puiši izcīnīja 10.vietu.  Komandā spēlēja Rainers Timko, Markus Kazaks, Deivids Līventāls, Kristiāns Čiževskis, Roberts Zariņš, Kaspars Vasiļjevs, Adriāns Čiževskis, Kārlis Gaidžūns un Rūdolfs Ivanovs.

Pēdējos 9 gados Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolai nekad nebija izdevies uzvarēt. Bija izcīnīta otrā vieta gan zēniem, gan otrā vieta meitenēm,  bet nekad nebija izcīnīta uzvara. Šogad tas pirmo reizi izdevās. Apakšgrupā tika uzvarētas Kokneses un Seces komandas. Pusfinālā pretinieks bija Bebru komanda, kura saspringtā spēlē tika uzvarēta, un iekļuvām otro gadu pēc kārtas finālā. Finālā spēlējām ar pagājušā gada uzvarētāju Skrīveru komandu, kurai pērn finālā zaudējām ar vienu punktu. Šogad spēle izvērtās ļoti līdzīgi , bet izdevās  laimīgi uzvarēt. Valdīja lielas emocijas un prieks. Komandas sastāvā spēlēja un par tautas bumbas uzvarētājām kļuva kapteine Kitija Kuzņecova, Amanda Regute, Endija Kapele, Tīna Zaščerinska, Patrīcija Dardece, Linda Makučone, Elza Ivanova un Zita Tihonova. Lielisks četru gadu kopīgs darba rezultāts! Liels paldies meitenēm par cīņas sparu un par ieguldītu lielu darbu un enerģiju!

 

Mairis Dzenis

 

                                                                                                                                                              


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 10 Aprīlis 2017 16:42

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2691715
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
731
151457
2691715

Sadarbība