Sportiskās Lieldienas

Tradicionāli otrajās Lieldienās Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta bāzē notika sportisks pasākums visu paaudžu interesentiem. Pretēji laika prognozēm, kad sportisko aktivitāšu pirmā daļa notika stadionā, bija saulains, brīnišķīgs laiks.

Uz pusstundas skrējienu bija pulcējušies vairāk nekā divdesmit dalībnieku. Īpaši priecēja vecāki Jānis un Inga Sondori, Imants Kapelis un Evita Ērgle,  Juris un Ilze Ignatiki, Evita Kalva-Vaivode, Anita Kuzņecova, Solvita Bukša, kuri bija ieradušies ne tikai atbalstīt savus bērnus, bet arī aktīvi sportot! Jau pirmā disciplīna, pusstundas skrējiens, izvērtās ļoti aizraujoša un emocionāla. Visi dalībnieki bija sadalīti divās komandās, un katrai komandai bija viena ļoti liela Lieldienu ola. Skrējiena uzdevums bija katram dalībniekam apnest olu vismaz vienu stadiona apli, un arī bez olas pusstundu skriet. Uzvarēja komanda, kuras nestā ola  veica  vairāk pilnus apļus  pusstundā. Cīņa bija aizraujoša, jo sākumā vadībā izvirzījās Raibās olas komanda, tomēr skrējiena otrajā daļā 17. minūtē vadību pārņēma Baltās olas komanda un noturēja to līdz skrējiena beigām. Baltā ola tika apnesta apkārt stadionam 26 reizes, kas ir 7 km un 228 m, bet Raibo olu apnesa 25 reizes, kas ir 6 km un 950 m. Kaut arī uzvarēja Baltā ola, visi dalībnieki - Jānis, Ričards, Katrīna un Inga Sondori, Alise Vaičulena, Anita un Kitija Kuzņecovas, Imants Kapelis, Evita Ērgle un Endija Kapele, Kristers Pavliņš, Kārlis Zālītis, Alise Ošiņa, Viktorija Stepanova, Amanda Regute un Juris, Ilze, Gabriela Ignatiki, Elīna Regute, Evita Agnija un Daniels Kalvas-Vaivodi, Solvita, Gvido un Samanta Bukši, Kristers Bratjaga, Markuss Kazaks, Zita Tihonova un Edgars Lutinskis -  bija gandarīti par savu veikumu, pusstundas skrējienu.

Pasākuma otrā daļa risinājās sporta angārā, kur Lieldienu zaķis bija noslēpis olas, kuras bērniem vajadzēja atrast. Pirmais uzdevums tika ļoti ātri paveikts! Pēc tam bija iespēja piedalīties individuālajās un pāru sacensībās,  kā arī olu skaistuma konkursā un komandu spēlē „Ola ligzdā”. Pāru sacensībās olas mešanā basketbola grozā pirmo vietu izcīnīja Anita Kuzņecova un Markuss Kazāks, otrajā vietā - Amanda Regute un Kitija Kuzņecova, trešajā – Alise Vaičulena un Endija Kapele. Olu meklēšanā ar aizsietām acīm uzvarēja Kitija Kuzņecova un Amanda Regute, otro vietu ieguva Alise Vaičulena un Endija Kapele, trešajā- Zita Tihonova un Anita Kuzņecova. Šķēršļu joslā „Nesamin olu” vislabāk veicās Ingai un Jānim Sondoriem, otrie- Markuss Kazaks un Anita Kuzņecova, trešie- Juris un Ilze Ignatiki. Individuālajās sacensībās olas mešanā basketbola grozā uzvarēja Alise Vaičulena, otrais bija Markuss Kazaks, trešais - Ričards Sondors. Komandu spēlē „Ola ligzdā” labākā bija komanda „Oliņas” - Amanda Regute, Kitija Kuzņecova, Markuss Kazaks un Juris Ignatiks, otrajā vietā komanda „Foršās” - Gabriela Ignatika, Anita Kuzņecova, Ilze Ignatika, Zita Tihonova, trešajā vietā „Zaķa ļipa” - Alise Vaičulena, Endija Kapele, Ričards un Jānis Sondori.

Sacensību laikā visus priecēja olu skaistuma konkurss, kurā paši dalībnieki novērtēja viskrāšņākās olas. Par visskaistāko olu atzina Gabrielas Ignatikas Lieldienu olu, otra skaistākā -Endijai Kapelei un trešajā vietā vienādu punktu skaitu ieguva Agnijas Kalvas-Vaivodes un Kitijas Kuzņecovas Lieldienu olas.

Bija interesanti. Nāciet arī jūs nākamajās Lieldienās!

 

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 19 Aprīlis 2017 13:32

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3359405
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1216
88752
3359405

Sadarbība