Ziemassvētku kauss

Kā ilgstoša tradīcija, šogad jau 11.gadu Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā 4:4 vīriešu un sieviešu komandām. Kopā 10 komandas bija ieradušās no Vecumnieku, Ilūkstes, Neretas novadiem un Jēkabpils pilsētas. Ļoti iepriecinoši, ka 6 komandas, kuras demonstrēja skaistu spēli,  bija nokomplektētas no Neretas novada volejbolistiem.

Šogad sieviešu konkurencē par kausu, medaļām un balvām cīnījās 3 komandas- „Neretietes”, „Paviāni” un „Vitamīns”. Visas trīs komandas bija no Neretas, un iepriecināja šogad īpaši kuplo skatītāju pulku ar azartisku cīņu par katru punktu spēlē! Kopvērtējumā tikai par vienu punktu apsteidzot komandu „Paviāni”, augstāko godalgu - kausu - izcīnīja „Neretietes”  Kitija Kuzņecova, Elizabete Anna Sīpoliņa, Sintija Caune un Anita Kuzņecova. Sudraba medaļas: Amandai Regutei, Elzai Ivanovai, Zitai Tihonovai un Endijai Kapelei. Bronzas medaļas komandai „Vitamīns”: Kristai Kristiānai Matisānei, Agnijai Lazdiņai, Alisei Vaičulenai, Samantai Šidlai un Edītei Grigalovičinai.

 Par godalgām vīriešiem cīnījās 7 komandas, kuras pēc izlozes tika sadalītas 2 apakšgrupās. Visas spēles apakšgrupās bija saistošas un aizraujošas, jo cīņu par medaļām varēja turpināt 2 komandas no katras grupas. Īpaši jāatzīmē spēle starp Vecumnieku komandu „Dubultā attīrīšana”, kurā spēlēja arī Nacionālās līgas spēlētājs Rolands Plēsnieks, un Neretas komandu „Plusiņš”. Pēteris Pavlovičs, Matīss Kalniņš, Valts Klibiķis un Mikus Andersons, sāpīgi zaudējot pirmo setu, spēja saņemties un ļoti skaistā spēlē uzvarēt otro setu. Trešajā setā, turpinot demonstrēt izcilu spēli, tomēr ar 11:15 nācās atzīt Vecumnieku pārākumu.

 Pēc grupu spēlēm pusfinālos tikās Vecumnieki ar Neretas komandu „Blice” (2:0) un Subate ar Neretas novada komandu „Pilskalne” (1:2). Finālspēlē par 1.-2. vietām spēlēja „Dubultā attīrīšana”(Vecumnieki) ar „Pilskalne”(Neretas novads). Šī bija bezkompromisu spēle, kas ritēja punkts punktā, tomēr abu setu galotnēs 21:15 un 21:19 stabilāki bija Vecumnieku volejbolisti  Dāvis Ivanovs, Dāvis Vēveris, Rolands Plēsnieks, kuri arī izcīnīja Ziemasssvētku kausu. Otrajā vietā pilskalnieši: Jānis Usāns, Jānis Kārtiņš, Valdis Kārtiņš un Raivis Pauniņš. Mazajā finālā par 3.vietu tikās Neretas komanda „Blice”: Matīss Kupcis, Edijs Grīns, Juris Ignatiks, Gatis Urķis, Kristaps Možeiks ar Ilūkstes novada komandu „Subate”: Rūdolfu Semjonovu, Valteru Leikusu, Artūru Semjonovu un Iļju Utkinu. Sīvā divu setu cīņā pārāki bija subatieši, izcīnot bronzas medaļas.

Šī bija jauka volejbola diena! Vienlaicīgi labs treniņš Aizkraukles NSS/Neretas meitenēm, kurām jau 2018.gada sākumā notiks pirmie Latvijas Jaunatnes čempionāta spēļu posmi U-13 un U-14 vecuma grupās. Un vēl jāpiebilst, ka tik daudz komandu varēja izspēlēt visas spēles tāpēc, ka, rekonstruējot sporta zāles segumu, tika saglabāti un uzlaboti abi šķērsām esošie volejbola laukumi.

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 10:23

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība