Neretas kultūras nama jauktais koris “Nirica” un vīru vokālais ansamblis “Dižbrāļi” ieskandina Ziemassvētkus

23.decembrī Neretas kultūras namā notika koncerts Ziemassvētku noskaņās “Apkārt kluss…”, kurā uzstājās Neretas kultūras nama jauktais koris “Nirica”(kora vadītājs Mārtiņš Kalējs, kormeistare Anita Šolmane) un vīru vokālais ansamblis “Dižbrāļi” (mākslinieciskā vadītāja Anita Cinkmane), kura sastāvā dzied arī “Niricas” diriģents M.Kalējs. “Dižbrāļi”, kas pastāv kopš 2012.gada un kura dziedātāju sastāvā ir trīs brāļi, tādējādi piešķirot nosaukumu šim ansamblim, Neretā nav pirmo reizi – pirmssvētku laikā novada publiku viņi priecēja arī iepriekšējā gadā.

Gan “Nirica” gan “Dižbrāļi” publiku priecēja ar latviešu autoru melodijām (A.Hermanis, Igo “Par klusumu” , R.Pauls, V.Plūdonis “Krīt pārslas”, G.Račs, R.Pauls “Tad, kad latvieši iet Dievu lūgt”, R.Tiguls, R.Bugavičūte-Pēce “Lec, saulīte”, G.Račs, Z.Muktupāvels “Ziemassvētki”, I.Zemzaris “Magnificat”u.c.), kā arī izpildīja par klasiku kļuvušas melodijas (Ž.Masnē “Meditācija”, V.A.Mocarta “Ave verum”, Dž.Poultona, V.V.Fosdika “Love me tender” u.c.).

 

Daiga Meldere

 


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 10:22

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība