Sēlijas pērle volejbolā - „Sēlijas kauss 2018”

 Sadarbojoties četrām Sēlijas pašvaldību Neretas, Aknīstes, Viesītes, Jaunjelgavas domēm un Latvijas Volejbola federācijai jau 16 . reizi 27.janvārī notika senioru sacensības volejbolā „Sēlijas kauss 2018”.

 Kausa izcīņa notika četrās vecuma grupās:  40+ sievietes spēlēja Daudzeses pamatskolas sporta zālē,  50+ sievietes Aknīstes vidusskolas sporta zālē,  40+ vīrieši Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā un 55+ vīrieši Viesītes vidusskolas sporta zālē. Īpašu PALDIES vēlos izteikt šo grupu galvenajiem tiesnešiem Olitai Treinei, Kasparam Silavam, Mairim Dzenim, Andrim Baldunčikam, kā arī novadu pašvaldību vadītājiem Arvīdam Kviesim, Vijai Dzenei, Alfonam Žukam, Guntim Libekam, Neretas novada izpilddirektoram Rolandam Klibiķim. Neatsveramu ieguldījumu šo sacensību norisē sniedza Neretas novada izglītības, kultūras un sporta koordinatore Žanna Miezīte, kā arī sacensību norišu vietu skolu direktori. Paldies!

 Sievietēm 40+ grupā , izspēlējot apli,  kausu un zelta medaļas izcīnīja komanda no Rīgas: Anita Gulbe, Ingūna Maļinovska, Zanda Bautre, Ilze Bergmane, Laila Baltcere, Inga Fridenberga, Aiga Fogele, Marija Zaricka. Sudrabs Gulbenes novada „Litenes” komandai, bronza- Rēzeknes volejbolistēm.  Sievietēm 50+ vecuma grupā kauss aizceļoja uz Talsiem. Zelta medaļas izcīnīja Talsu volejbolistes Alvita Mirecka, Liene Švarca, Una Sila, Andra Grīvane, Dina Alkšbirze, Rasa Krivenko, Iveta Zemberga. Sudrabs - „Burtnieku” volejbolistēm, bronzas godalgas- Madonas sieviešu komandai.

 Vīriešu 40+ vecuma grupā Sēlijas kausu izcīnīja Gulbenes novada „Litenes” volejbolisti  Inguss Marenis, Rinārs Peters, Dzintars Vasiļjevs, Janeks Ekurs,Edgars Pūcītis, Mareks Ruzaiķis, Aigars Dīriķis. Sudraba medaļas Madonas vīru komandai, bronza- Krāslavas volejbolistiem. Vīriešu 55+ grupā kausu izcīnīja Valmieras volejbolisti  Guntars Kampernovs, Ilgonis Brokāns, Jānis Ruks, Mārtiņš Kripēns, Jānis Dambergs, Gunārs Balka, Dmitrijs Sidorenko. Sudraba medaļas Bauskas volejbolistiem, bronza - komandai „Nereta”:  Imantam Silavam, Aldim Muraško, Jurim Rakevičam, Andrejam Porietim, Romānam Princam, Vladislavam Gaidelim, Andrim Lībažam.

 Sēlijas kausā apbalvo arī grupu meistarīgākos volejbolistus. Šogad 40+ sieviešu grupā T-kreklu ar Sēlijas kausa logo saņēma Zanda Bautre (Rīga), sievietēm 50+ grupā Una Sila (Talsi); vīriešiem 40+ grupā Jurijs Dmitrijevs (Krāslava); vīriešiem 55+ grupā Aldis Muraško (Nereta). Kā ierasts, arī visiem pārējiem Sēlijas kausa dalībniekiem tika pasniegtas piemiņas veltes par dalību „Sēlijas kausā 2018”. 

Izcilu, azartisku un skaistu spēli demonstrēja arī pārējās Sēlijas kausa izcīņas komandas no Daugavpils(2), Saulkrastiem, Maltas, Viesītes, Talsiem(2), Bauskas(2), Aknīstes, Cēsīm, Iršiem, Saulkrastiem/Jelgavas.

 Uz tikšanos volejbola laukumos un 2019.g.26.janvārī  „Sēlijas kausā 2019”.

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 31 Janvāris 2018 16:29

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība