“Notikumi virtuvē” Neretas kultūras namā

31.janvārī Neretas kultūras namā leļļu teātra apvienība “Tims” viesojās ar koncertprogrammu bērniem “Notikumi virtuvē”. Leļļu apvienības aktieri mazos teātra apmeklētājus priecēja ar dziesmām par sadzīviskām situācijām virtuvē un piedzīvojumiem gatavošanas mākslā, pirmajiem neveiklajiem mēģinājumiem pagatavot gardumus, lai iepriecinātu mīļu cilvēku.

Bērni aktīvi līdzi juta, atdarinot kustības un jūtot līdzi uz skatuves notiekošajam, kā veicās diviem brāļiem, kas ar melleņu kūku vēlējās iepriecināt savu krustmāti.

Leļļu teātra apvienība “Tims” Neretas skatītājiem nav svešinieki – ar savām izrādēm, piemēram,  “Pasaka par pīlēnu”, “Vilks, kurš rija grāmatas” viņi jau iepriekš ir viesojušies mūsu novadā pie mazajiem skatītājiem.

 

Daiga Meldere


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība