Pēc pirmās kārtas 3.vietā

   2.Latvijas Senioru volejbola čempionātā 50+ vīriešu grupā piedalās 7 volejbola komandas no Rīgas(2), Jelgavas, Ventspils, Liepājas, Madonas un Neretas.  Pēc 1.kārtas spēlēm, kuras notika Talsos un Vecumniekos, Neretas volejbolisti izcīnot trīs uzvaras pār „Rīga Masters” (2:1), „Durbe” (2:0) un „Madona” (2:0) un zaudējot komandām „FCG Rīga” (0:2), „Poliurs/Jelgava” (0:2), „Karo Wood” (1:2) turnīra tabulā atrodas 3.vietā.

 Visās aizvadītajās spēlēs Neretas komandas volejbolisti demonstrēja atzīstamu volejbolu, cīņas sparu un vienotu komandas spēli. Ar rezultatīvu un stabilu sniegumu visās spēlēs izcēlās Aldis Muraško, protams,  arī pārējie neretieši Andris Grīnvalds, Gundars Ziemelis, Imants Silavs un citi komandas spēlētāji  laukumā darbojās saskaņoti, palīdzot komandai iekļūt pirmajā trijniekā. Diemžēl neiztika bez traumas – Gundars Ziemelis Vecumniekos satraumēja kāju un kādu laiku komandai palīdzēt nevarēs.

 Čempionātā vēl priekšā 2.kārtas spēles, kuras notiks Koknesē un Jelgavā. Ņemot vērā pašreizējo sniegumu un Neretas komandas sastāvu, ir pilnīgi reāli noturēties un pabeigt čempionātu pirmajā trijniekā. Lai ir vēl lielāka degsme un azarts 2.kārtas spēlēs!

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 06 Februāris 2018 14:39

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība