Mazzalvieši atlases sacensībās tiek uz čempionātu

1.februārī Mazzalves pamatskolas U-14 grupas sportisti Zanda Zariņa, Aksels Vitkovskis- Kaktiņš un Mareks Dobrovoļskis Jēkabpilī piedalījās vieglatlētikas atlases sacensībās  un visi guva teicamus rezultātus, un “izcīnīja ceļazīmes” uz Latvijas čempionātu. Vislabākie rezultāti atkal bija Akselam – viņam 1.vieta lodes grūšanā un 2.vieta augstlēkšanā. Zanda (kā vienmēr) ir spēcīga garajās distancēs – viņai 2.vieta 1000 m skriešanā. Uz čempionātu izvirzīts arī Mareks Dobrovoļskis – viņam 4.vieta lodes grūšanā.

Lai jaunajiem censoņiem veicas čempionātā!

Agris Sakne


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 06 Februāris 2018 14:38

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība