Deju lielkoncertā “Ielūdz “”Radi”” piedalās arī “Sēļi”

3. februārī Aizkraukles Sporta centrā notika deju lielkoncerts  “Ielūdz “Radi””, kurā piedalījās 45 kolektīvi, ap 1080 dejotāju no 14 Latvijas novadiem. Koncertā piedalījās arī mūsu novada vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sēļi”.  Svētku dalībnieki triju stundu garumā izdejoja  vasarā gaidāmo XXVI Latviešu vispārējo Dziesmu un XVI Deju svētku obligāto repertuāru, bet skatītāji guva ieskatu gaidāmajā lieluzvedumā “Māras zeme” un koncertā “Vēl simts gadi dejai”.  “Sēļi” izdejoja deju kolāžu “Es mācēju danci vest”, “Kristī lielus, kristī mazus”, “Es meitiņa kā rozīte” un “Pielūgsme meitenei”.

Aizkraukles deju kolektīvam “Radi” tā jau ir tradīcija, tuvojoties Meteņu laikam, aicināt sadancoties  deju kolektīvus no kaimiņu novadiem, kā arī vienlaikus šogad tā ir iespēja gūt  nelielu ieskatu, kā  uzvedums izskatīsies Dziesmu un deju svētkos Daugavas stadionā.

Savukārt Aizkraukles Sporta centrā līdz šim tik liela mēroga pasākums nav bijis. Sporta halli piepildīja ne tikai kuplais dejotāju pulks, arī skatītāju vietas bija pilnas – visiem vietas nepietika tribīnēs, tāpēc dejotāju sniegumu varēja vērot arī no lielajiem ekrāniem divās sporta centra vietās.

Veiksmi, izturību un dejotprieku arī mūsu – “Sēļu” – dejotājiem!

Daiga Meldere


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība