Zanda Zariņa – Gada balvas vieglatlētikā 2017 ieguvēja

7. februārī kultūras pilī Ziemeļblāzma norisinājās “Gada balvas vieglatlētikā 2017” balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tika pasniegti apbalvojumi 17 nominācijās. Par aizvadītā gada Latvijas labāko vieglatlēti tika atzīta septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa, bet nominācijā Gada vieglatlēts balvu ieguva trīssoļlēcējs Elvijs Misāns.

Par izcilu startu Taku skrējienos -2017 U-12 vecuma grupā medaļu un diplomu saņēma arī mazzalviete, 5.klases skolniece Zanda Zariņa.

Apsveikuma vārdus Latvijas labākajiem vieglatlētiem teica Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) prezidents. Visi pasākuma dalībnieki noslēgumā cienājās ar lielo, speciāli šim pasākumam izcepto kūku un pārrunāja nākotnes ieceres.
Pasākums tika demonstrēts tiešraidē Sportacentrs.com TV kanālā.

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 08 Februāris 2018 13:22

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3730997
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4051
104369
3730997

Sadarbība