Jautrās pasakas bērnu bibliotēkā

Šogad visā Latvijā no 20. – 26. aprīlim atzīmēja Bibliotēkas nedēļu 2015. Arī Neretas novada Neretas bērnu bibliotēkā visu nedēļu 1. – 2. klases skolēni un 4. klases aktīvās meitenes pēc stundām nāca uz bērnu bibliotēku, lai iesaistītos dažādās aktivitātēs. Bibliotekāres Birutas Petrones vadībā bērni grupās lasīja latviešu un citu tautu pasakas, tās pēc tam arī pārrunāja. Bērni izlasīja „Jautrās pasakas,” „Ozolu meža pasakas,” „Vakarā klusi, klusi pasaciņa atnākusi,” „Brīnumu pasakas” u.c. pasaku grāmatas. Atmosfēra bibliotēkā bija brīva, nepiespiesta. Te bērni jutās emocionālā komfortā, runāja no sirds, izsakot savas domas. Arī savstarpēji diskutēja, sarunājās viens ar otru un bibliotekāri. Izlasot pasakas, katram tika dots uzdevums uzzīmēt dzimšanas dienas dāvanu. Bibliotekāre katram pasākuma apmeklētājam uzdeva arī mājas darbu – uzzīmēt zīmējumu “Māja – mana pils.” Rūpīgāk zīmētos  darbus izvietoja bibliotēkā – izstādē.

 

Neretas novada Neretas bērnu bibliotēkas

vadītāja Biruta Petrone


Vairāk šajā kategorijā: Izstāde "PUĶU PASAULE" »

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4540753
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1608
72789
4540753

Sadarbība