Sproģu bibliotēkā atklāj dzejas pasauli

Rudens Latvijā ir ļoti skaists mēnesis. Tas visiem mums atnes dabas krāšņumu un daudz neparastu izjūtu, ko rada dzeja. Septembris ir dzejas dienu mēnesis. Dzejas dienu ietvaros tiek organizēti dažādi pasākumi. Šogad īpaši tiek godināta Raiņa un Aspazijas 150. gadadiena.

 

15. septembrī Sproģu bibliotēka aicināja apmeklēt visa vecuma dzejas cienītājus uz īpašu pasākumu veltītu dzejas dienām, kura laikā visi apmeklētāji saņēma muzikālu un poētisku sveicienu no Jaunjelgavas. Bibliotēkā notika tikšanās ar Ingu Krauzi un Ināru Vilni. Sākumā čaklākie lasītāji uzstājās katrs ar savu iepriekš sagatavotu Raiņa vai Aspazijas dzejoli.

 

 

Literāte Ināra iepazīstināja ar savu daiļradi, dzejoļiem, palīdzēja bērniem labāk iepazīt un saprast brīnumaino dzejas pasauli, klausītājiem atklāja daudz bērnu dzejoļu: par govi, kaķīti, pupu, slieku, žurku. Dzejniecei ir īpaša mīlestība pret savu dzimto vietu. Ināra ir bijusī sproģiete un beigusi mūsu skolu.

 

Savukārt Inga Krauze ar savām dziesmām un ģitāras spēli aizkustināja jebkuru klausītāju. Arī Inga raksta dzeju.

 

Bibliotēka saka lielu paldies abām viešņām par dāvātajām grāmatām bibliotēkai.

 

Liels paldies Sproģu pamatskolas skolotājai Līgai Rutkai par ieinteresētību un lielo bērnu apmeklējumu!

 

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem un dzejas cienītājiem par atsaucību!

 

Lai arī nākošgad skan dzeja un dziesmas!

 

Skaidrīte Svetiņina,

Sproģu bibliotēkas vadītāja


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4540753
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1608
72789
4540753

Sadarbība