Neretas novada sporta spēles galda tenisā

6. aprīlī Ērberģes sporta hallē pulcējās Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas un Mazzalves pamatskolas sportistu komandas, lai sacenstos galda tenisā. Neretas novada sporta spēles notika 4 grupās: 7. – 9. klašu zēni un meitenes un 6. klašu un jaunāki zēni un meitenes. Žēl, ka Sproģu pamatskolas skolēni šajās sacensībās nepiedalījās. Arī meiteņu konkurence nebija pietiekama.

Cīņa bija spraiga, bet 7. – 9. klašu grupā zēniem, uzvarot visās spēlēs,  neuzvarams bija Kristaps Možeiks no Neretas, 2. vieta arī neretietim Aldim Misūnam. 3. vietā šai grupā ierindojās mazzalvietis Alens Dobrovoļskis.

4. – 6. klašu grupā zēniem visas godalgotās vietas mazzalviešiem: 1.vietu izcīnīja Ervīns Uzāns, 2. vieta Alenam Griškevičam, 3. vietā ierindojās Reinis Zariņš.

Meiteņu konkurencē 1. vieta mazzalvietei Gerdai Megijai Gercenai, 2. vieta Evelīnai Uzānei no Mazzalves, 3. – neretietei Alisei Vaičulēnai. Alise gan ir jaunāka, tāpēc saņēma arī zelta medaļu, jo savā grupā bija vienīgā.

Medaļas sadalītas. Uz tikšanos nākamgad!

 

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 20 Aprīlis 2016 14:56

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2659669
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
474
119411
2659669

Sadarbība