Iepirkuma veids : PIL 9.panta kārtībā

 

Identifikācijas numurs: NNP2018/01

Iepirkumu komisija ir pieņēmusi lēmumu piešķirt līguma slēgšanas tiesības iepirkuma “Vienasu tipa traktora piekabes piegāde Neretas pagasta pārvaldei”  identifikācijas Nr. NNP2018/01, pretendentam SIA MIJA ar piedāvājuma cenu EUR 5399.00 bez PVN. 

 

Lēmuma pieņemšanas datums – 2018.gada 16.janvārī

 

12.janvārī Mazzalves pamatskolas kamīnzālē pulcējās ne tikai Mazzalves pamatskolas skolēni, bet arī bērni no kaimiņu pagastiem kopā ar saviem vecākiem, jo Mazzalvē viesojās Lietuvas koncertkompānija “Soliaris” ar cirka izrādi “Pasakainā planēta”. Programmā piedalījās ne tikai jautri klauni, bet arī savu cirka mākslu demonstrēja sunīši, trusis, kaķīši, papagailis un čūska. Mazajiem tas bija aizraujošs, jautrs un interesants piedzīvojums. Īpaši satraucoša bija tikšanās ar lielo lāci (tas bija pārģērbies viens no cirka dalībniekiem) un īstu lielu čūsku. Dažs labs paslēpās aiz skolas direktora, jo čūska likās biedējoša, bet cits pēc izrādes drosmīgi fotografējās kopā ar cirka māksliniekiem un arī ar čūsku.

Acis zibēja, smiekli skanēja, un ik pa brīdim “uzsprāga” arī skaļi izsaucieni, atbalstot cirka māksliniekus. Mazie skatītāji tiešām bija atsaucīgi.

 

Žanna Miezīte

 

  30.janvārī plkst.10:00 - 12:00, Aizkraukles novada domes konferenču zālē, Aizkrauklē seminārs par aktualitātēm nodokļu normatīvajos aktos no 2018.gada. Ar aktualitātēm iepazīstinās Sandra Podniece (VID).