Uzsāk attīstības programmas izstrādi

Neretas novada dome ir uzsākusi Neretas novada attīstības programmas 2013.-2019.gadam izstrādi, lai, apzinot novada pašreizējo situāciju, noteiktu novada attīstības mērķus, paredzot sistēmu to iespējamai realizācijai. Šīs aptaujas mērķis ir noskaidrot Neretas novada iedzīvotāju viedokli par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem, kā arī sagatavot apkopotu iedzīvotāju vērtējumu par novada attīstību, kas tiks iekļauts novada attīstības programmā. Anketa paredzēta Neretas novada iedzīvotājiem, tā ir anonīma un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Ar aptaujas rezultātiem būs iespējams iepazīties novada mājas lapā www.neretasnovads.lv un Neretas novada avīzē „Neretas novada vēstis” sākot ar šī gada jūliju.

Anketas pieejamas un nododamas:

  • Neretas pagastā: Neretas novada domē, Rīgas ielā 1, Klientu apkalpošanas centrā 1.stāvā
  • Mazzalves pagastā: Mazzalves pagasta pārvaldē, Ērberģe, Neretas novads
  • Zalves pagastā: Zalves pagasta pārvaldē, „Atpūtas”, Neretas novads
  • Pilskalnes pagastā: Pilskalnes pagasta pārvaldē, Nākotnes ielā 4, Neretas novads

 

Tās var izdrukāt mājas lapā un aizpildītas nodot augstāk minētajās vietās.

Anketas iesniedzamas līdz š.g. 14.jūnijam!

Anketu atvērt šeit!

 

 

Neretas novada pašvaldības attīstības programmas izstrādes vadītājs

 Arvīds Kviesis


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3361212
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
3023
90559
3361212

Sadarbība