Biržu pārstāvji Interreg projekta ietvaros viesojas Neretā

30.jūnijā Biržu domes pārstāvji – mērs Valdemārs Vaļķiūns (Valdemaras Valkiūnas) un projektu vadītāja Jurga Bagomoloviene – viesojās Neretā uz darba grupas sanāksmi, lai ar Neretas pārstāvjiem starptautiskās programmas INTERREG V-A Latvijas un Lietuvas 2014.- 2020.gada programmas projekta Nr. LLI-136 “Improvement of living conditions in deprived territories by creating sustainable, active and healthy communities” (“Dzīves apstākļu uzlabošana mazāk attīstītās teritorijās, radot ilgtspējīgas, aktīvas un veselīgas kopienas”)ietvaros apspriestu jau paveiktos darbus, apskatītu Neretas sporta halli un kopīgās diskusijās apspriestu vēl risināmos jautājumus.

Biržu pārstāvji viesojās Neretas sporta hallē, lai novērtētu, kā paveikta  grīdas seguma nomaiņa, kura pieņemšana notika 22. jūnijā. Biržu mērs V.Vaļķiūns pauda gandarījumu gan par paveikto sporta hallē, gan arī izrādīja neviltotu interesi par notiekošo Neretā – apskatīja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolu, piedalījās nelielā ekskursijā Neretas ev. luterisko baznīcā. Biržu domes priekšsēdētājs laipni aicināja ciemoties arī kaimiņos – doties viesos uz kaimiņvalsti Lietuvu, jo, dzīvojot pierobežā, to iedzīvotājiem ir būtiski uzturēt draudzīgas attiecības.

Ar projekta veiksmīgu īstenošanu Biržu un Neretas pašvaldības cer veicināt ciešāku sadarbību abu valstu pierobežas kopienās, kā arī motivēt, iedrošināt un veicināt ciešāku saikni starp iedzīvotājiem, aicināt iesaistīties visas iedzīvotāju grupas fiziskajās aktivitātēs, kā arī piedalīties sociālajās aktivitātēs.

 

Daiga Meldere


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3360622
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2433
89969
3360622

Sadarbība