Neretas novada domes pārstāvji starpvalstu projekta ietvaros viesojas Biržos

18.maijā Neretas novada domes pārstāvju delegācija viesojās Biržos, lai kopā ar lietuviešu pārstāvjiem starptautiskās programmas INTERREG V-A Latvijas un Lietuvas 2014.-2020. gada programmas projekta Nr. LLI-136 “Improvement of living conditions in deprived territories by creating sustainable, active and healthy communities ” (“Dzīves apstākļu uzlabošana mazāk attīstītās teritorijās, radot ilgstspējīgas, aktīvas un veselīgas kopienas”) ietvaros kopīgi apspriestu veicamās un jau paveiktās aktivitātes, gaidāmos rezultātus un diskutētu par pašreizējo situāciju.

Projekta pārstāve Solvita Bukša uzsvēra, ka projektā paredzētie Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta halles grīdas seguma nomaiņas darbi jau ir uzsākti. Tos plānots pabeigt līdz maija beigām. Neretas sporta halle tiks atjaunota un modernizēta. Tās telpas varēs izmantot visas vecuma grupas. Projekta aktivitāšu īstenošana ietilpst trenēšanās un praktiskās aktivitātes, kā arī sporta svētki.

Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis, uzrunājot pasākumu dalībniekus, teica: “Kopīgiem spēkiem ar Biržu rajona pašvaldību mums izdevies īstenot ļoti vērtīgu projektu. Tā kā pieredze starptautisku projektu apgūšanā mums nebija pārāk liela, tad šo sasniegumu es uzskatu par lielu panākumu mūsu novadam. Iegūtos finanšu līdzekļus izlietosim projekta realizācijai, t.sk. Neretas sporta halles modernizācijai. Sporta zāle tiks izmantota ne tikai sporta nodarbībām, bet arī citām sabiedrības aktivitātēm. Ar projekta veiksmīgu īstenošanu pašvaldības cer izveidot ciešāku saikni starp abu valstu kopienām, motivēt un iedrošināt iedzīvotājus iesaistīties sociālās aktivitātēs, akcentēt fizisko aktivitāšu sniegto labumu cilvēka veselībai.

Pārrobežu sadarbības mērķis ir sasniegt vienmērīgu Latvijas-Lietuvas robežas reģionālo attīstību sociālajās , ekonomiskajās un kultūras sfērās , kā arī uzlabot sadarbību starp divām valstīm. Esmu pārliecināts, ka šos  uzstādījumus mums izdosies sasniegt.” A. Kviesis izsaka pateicību projektu vadības speciālistei Solvitai Bukšai par lielo ieguldījumu projektu īstenošanā.

Savukārt lietuvieši projekta ietvaros cels skeitparku.

 

 

Daiga Meldere


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3728550
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1604
101922
3728550

Sadarbība