Jūlija vidū plāno atklāt atjaunoto Neretas estrādi

Neretas pagastā ir īstenots projekts Nr. 16-04-A-L08-A019.2202-000015 “Neretas Sudmalu jaukā sala”. Tā ietvaros ir atjaunota Neretas brīvdabas estrāde un soliņi, estrādes koka vairogi un estrādes augšējais laukums. Projekta pēdējie darbi tika pabeigti jūnija beigās. Bet pašvaldība vēl no savas puses veic darbus, ko pabeigs jūlija sākumā.  Brīvdabas estrādes atjaunošanas darbus LAD projektā  veica  SIA “LC “Būve”, par kopējo summu 44322.49 EUR ( t.sk. PVN).

Atjaunotā Neretas brīvdabas estrāde palielinās iespēju organizēt tādus pasākumus, kas palīdzētu saglabāt esošās  tradīcijas un dibināt jaunas, kā arī popularizēt Neretas vārdu.

 Plānots, ka 16.jūlijā Neretas estrāde tiks atklāta ar vērienīgā Latvijas simtgades projekta “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!” koncertu, kura iedvesmotāji ir fonds “Viegli”.                                                                                                       

                                                                                                Daiga Meldere


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3717216
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2609
90588
3717216

Sadarbība