Aktualitātes (Sabiedrība)

Aktualitātes (Sabiedrība) (439)

12.decembrī Neretas kultūras namā notika Ziemassvētku grāmatu tirdziņš, kurā grāmatu mīļi varēja iegādāties saviem bērniem,mazbērniem, radiem, draugiem un citiem rakstītā vārda cienītājiem kādu Ziemassvētku dāvanu no plašā grāmatu klāsta. Interesenti varēja nopirkt gan bērnu grāmatas, gan daiļliteratūru, gan praktisko literatūru, gan ilustratīvu materiālu tiem,  kas vēl tikai sāk mācīties, kā arī dažādas puzles.

 

Daiga Meldere

10. decembra pievakarē Neretas tirgus laukumā pulcējās lieli un mazi, lai kopīgiem spēkiem iedegtu egli, un īstenotu jau par tradīciju kļuvušo aktivitāti – izdekorētu pagasta galveno egli ar eņģelīšiem.

Klātesošos uzrunāja Neretas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Zālītis un Neretas ev. luteriskās baznīcas mācītājs Aldis Pavlovičs, kurš aicināja darīt labu ne tikai savai ģimenei, kas parasti šķiet pašsaprotami, bet arī izdarīt ko labu un sniegt palīdzīgu roku arī citiem, paskatīt plašāk un pamanīt arī tos, kam konkrētajā brīdī ļoti nepieciešama palīdzība.

Par muzikālo gaisotni rūpējās Neretas kultūras nama jauktais koris “Nirica”, iesaistot Ziemassvētku noskaņā arī pārējos.

Pēc egles iedegšanas Neretas kultūras namā notika koncertuzvedums, kurā divu dzirkstošu vokālu – Aija Bērziņas un Zanes Jankunas – un akordeonista Māra Rozenfelda jūtīgās akordeona spēles izpildījumā varēja noklausīties Ziemassvētku melodijas.

 

Daiga Meldere