Neretas ev. luteriskajā baznīcā Pļaujas svētki

1.oktobrī Neretas ev. luteriskajā baznīcā vienlaikus ar svētdienas dievkalpojumu notika arī Pļaujas svētki, kas nozīmē, ka baznīcas apmeklētāji veidoja pateicības un ziedojuma altāri no tā, kas izaudzis un ievākts laukos, dārzos, mežos.  Pēc tam to, kas atnests, tiks izdalīts veciem cilvēkiem, trūkumcietējiem u.c., kas nonākuši kritiskā situācijā.

Mācītājs Aldis Pavlovičs sanākušajiem pateicās par sarūpētajiem pārtikas krājumiem. Lai gan šis gads visiem bijis gana grūts, tomēr liels prieks par tiem, kas joprojām spēj un vēlas dalīties ar tiem, kas kādu dzīves sarežģījumu vai veselības problēmu dēļ šobrīd nespēj par sevi parūpēties. Tāpat mācītājs atgādināja neaizmirst rūpēties par savu dvēseles dārzu – tāpat kā mēs rūpējamies par dārzu un cītīgi ravējam nezāles, lai tur kaut kas izaugtu, tā arī mums pašiem sevī nemitīgi  ir jāravē to, kas nav tīkams.

1.oktobrī sākās arī Svētdienas skoliņa.

 

Daiga Meldere


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4540889
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1744
72925
4540889

Sadarbība