Aicinām būt uzmanīgiem – nenoskaidrota personu grupa tīši bojā transformatorus

Ņemot vērā, ka lauku apvidos diennakts tumšajā laikā pagaidām nenoskaidrota personu grupa noziedzīgos nolūkos veic patvarīgus AS "Sadales tīkls" elektrotīkla atslēgumus un tīši bojā transformatorus, lūdzam jūs būt vērīgiem un nekavējoties informēt par elektroapgādes pārtraukumiem nakts laikā vai aizdomīgu personu aktivitātēm pie elektrotīkla. Ja jums izdevies piefiksēt šo personu izmantotā transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuru vai citas pazīmes (transportlīdzekļa marku, modeli, krāsu), aicinām telefonsarunas laikā par to informēt.

Zvaniet AS "Sadales tīkls" uz bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 8404 vai Valsts policijai uz palīdzības tālruni 110!

Būsim pateicīgi par jebkuru sniegto informāciju,
Jūsu AS "Sadales tīkls"


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 03 Februāris 2017 11:28

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3889352
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
3807
95634
3889352

Sadarbība