PAZIŅOJUMS PAR NERETAS NOVADA VĒLĒŠANU IECIRKŅU KOMISIJU LOCEKĻU KANDIDĀTU PIETEIKŠANU PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANĀM

Pamatojoties uz „Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņa komisijas likuma” II nodaļas 5. panta 2. daļu, saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas 25.01.2013. Instrukciju Nr.4, tiek izsludināta Neretas novada vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanās darbībai Neretas novada Mazzalves, Neretas, Pilskalnes, Zalves un Sproģu iecirkņu komisijās.

 

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir:

  • reģistrētām politiskām partijām vai reģistrētu politisko partiju apvienībām;
  • ne mazāk kā desmit vēlētājiem;
  • attiecīgās novada vēlēšanu komisijas locekļiem.

 

Par iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

  • kurš prot latviešu valodu;
  • kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;
  • kurš vēlēšanās nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai;
  • kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas, vai attiecīgās domes deputāts;
  • kurš nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

 

Pieteikums sagatavojams saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas izstrādāto parauga formu, kuru var saņemt Neretas novada pašvaldības pagastu pārvaldēs pie sekretārēm un CVK mājas lapā sadaļā Veidlapas, adrese:  https://www.cvk.lv/pub/upload_file/PV%202017/Velesanu%20iecirkna%20komisijas%20locekla%20pieteikums%20Latvija%20PV2017.pdf

 

Pieteikumus iesniegt līdz 2017. gada 31.martam (ieskaitot) Neretas novada vēlēšanu komisijai, Rīgas ielā 1, Neretā, Neretas pagastā, Neretas novadā (2.stāvā pie pašvaldības sekretāres), tālrunis 65176155.


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 31 Marts 2017 13:32

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2684529
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
5356
144271
2684529

Sadarbība