Mazzalvē viss notiek “Īsu brīdi pirms…”

Īsu brīdi pirms pavasara iestāšanās 10.martā Mazzalves pagasta zālē pulcējās pašdarbnieki un viņu atbalstītāji uz tradicionālo pasākumu, kuram šoreiz bija dots nosaukums “Īsu brīdi pirms…”.Visi kopā atskatījās uz aizvadītajā sezonā paveikto, priecēja skatītājus un kopā kārtīgi izlustējās.

Mazzalvē darbojas amatierteātris “Tradare” (vadītāja S.Lisovska), netradicionālo deju kopa “Mozaīka” (vadītāja Dz. Noreika) un jauktais ansamblis (vadītāja K.Ozoliņa). Visi šie kolektīvi bija izveidojuši interesantu pavasarīgu programmu, ko atzinīgi ar aplausiem novērtēja pasākuma apmeklētāji. Skanīgs un izjusts bija dziedātāju muzikālais sveiciens. Dziedātāji un dejotāji bija izveidojuši arī ugunīgu koppriekšnesumu, kurā čigāniskos ritmos solo dejoja Dzintra Noreika. Kā vienmēr interesantus deju iestudējumus piedāvāja “Mozaīka”. Deju kopas meitenes pasākumā pirmoreiz skatītājiem parādījās jaunuzšūtajos krāsainajos svārkos. Koncerta laikā sirsnīgos Ilvas Saveļjevas dzejas lasījumus papildināja arī Elmāra Vectirāna stāstītās anekdotes, “Tradare” apspēlētās jancīgās Mazzalves kultūras dzīves epizodes. Sveikt pašdarbniekus un viņu atbalstītājus bija ieradies arī Ērberģes muižas barons fon Hāns.

Pēc koncerta, nedaudz padejojuši grupas “Zemeņu lauks” pavadībā, katrs Mazzalves pašdarbības kolektīvs parādīja savu radošumu, prezentējot mājas darbu – atraktīvi muzikālos skečos parādot, kāda ir sieviete īsu brīdi pirms iemīlēšanās, īsu brīdi pirms ir kārtīgi sadusmota, un īsu brīdi pirms viss viņai kļūst vienalga. Bija jautri un sirsnīgi.

Ļoti ceram, ka arī turpmāk mazzalvieši dejos, dziedās un spēlēs teātri vēl naskāk un esošajiem pašdarbniekiem pievienosies daudzi citi.

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 31 Marts 2017 09:21

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība