Mazzalvē gatavojas Lieldienām

Lieldienas vairs nav aiz kalniem. Kā jebkuros svētkos, arī Lieldienās īpašs ir to gaidīšanas laiks, kad tiek sakopta apkārtne, sapostas un pušķotas mājas, kad tiek gatavoti skaisti pārsteigumi saviem mīļajiem.

Mazzalves pagasta zālē 17.marta vakarā pulcējās sievas gan no Ērberģes, gan no Krastiem, gan no Mēmeles, lai kopā darinātu Lieldienu dekorus un nelielas dāvaniņas ģimenei. Sešas stundas kopīgā darbā aizritēja nemanot. Pēc semināra katra no tā dalībniecēm aiznesa mājās košu Lieldienu vainagu, dāvaniņas - galdakartes ar saldumiņiem, krāšņu galda dekoru un…patīkamu dāvaniņu sev pašai – skaistu piespraudi.

Šādas floristikas nodarbības Mazzalvē pirms gadskārtu svētkiem jau kļuvušas par tradīciju. Tās ir populāras. Mazzalvietes atzīst, ka kopā sagatavoties svētkiem ir patīkamāk un interesantāk.

 

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 20 Marts 2017 08:59

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība