Neretas parka dīķī – strūklaka

5.maijā, dienu pēc Latvijas Neatkarības atjaunošanas svētkiem, Neretas parka dīķī tika uzstādīta strūklaka. Idejas autors ir Nauris Beļūns, kas ir Neretas patriots, un līdz šim Neretā jau īstenojis vairākus projektus, – izveidojis skeitparku un aerobikas zāli, kopā ar tēvu izveidojis sporta klubu un autotrasi. Nauris stāsta, ka šāda ideja – uzstādīt strūklaku Neretas parkā – viņam jau bijusi sen. “Ar savu ideju gāju uz pagastu pie Neretas pagasta pārvaldes vadītāja Jura Zālīša un guvu atbalstu savai vīzijai,” stāsta Nauris.

“Stundas, ko pavadījām sakopjot vietu, kur tika uzstādīta strūklaka, neskaitījām,” saka Nauris. Viņš kopā ar saviem domubiedriem piedalījās strūklakas uzstādīšanā, elektrolīnijas ievilkšanā, laternu novietošanā pie ūdenstilpnes, ziemā tīrīja dīķi un veica daudzus citus nepieciešamos darbus. Tuvākajā laikā tiks likts bruģis un novietots atpūtas soliņš.

Pašvaldības atbalsts bija 300 eiro apmērā. Liels paldies par atsaucību un pretimnākšanu SIA “Reck” Jēkabpils nodaļas vadītājam Armīnam Gailumam, kā arī a/s“Sadales tīkls” Aizkraukles klientu apkalpošanas centra vadītājam Aigaram Zupam un darbiniekam Andrim Zariņam!

Paldies arī ziedotājiem, kas ar finansēm un darbu palīdzēja Naura idejai par strūklaku Neretas parkā īstenoties: Blūmu ģimenei, Elīnai Šimkus, Beļūnu ģimenei, Jānim Punduram ar ģimeni, Jurim Budrim un Egīlam Cīrulim, Sandim Riekstiņam, Rūdolfam Krūmiņam, Ilutai Grebskai - Lonnbergai un Zvilnu ģimenei.

 

Daiga Meldere


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 16 Maijs 2017 14:52

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2691715
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
731
151457
2691715

Sadarbība