Māmiņu dienā godina jaundzimušos un viņu vecākus

14.maijā, Māmiņu dienā, saulainā un siltā svētdienas pusdienlaikā, jaundzimušie, ieaijāti vecāku gādīgajās un saudzīgajās rokās, satikās Mazzalves pagasta pārvaldes zālē. Kādam vēl bija līdzi brālis vai māsa, citam vecmāmiņa vai kāds cits atbalstītājs – visi draudzīgā un ģimeniskā atmosfērā  pavadīja brīdi kopīgu un priecīgu mirkļu Mātes dienā, saņemot apsveikumus, mīļus vārdus, ziedus un piemiņas medaļu.

Māmiņu dienas pasākumā, godinot novada jaundzimušos bērnus, Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis uzsvēra, ka katra bērniņa nākšana pasaulē ir gaišs un priecīgs notikums, bet mātes mīlestība, rūpes un atbalsts ir nenovērtējama dāvana ikvienam jaundzimušajam. A. Kviesis teica: ”Esmu patiesi priecīgs par katru ģimeni un novēlu, lai mazie aug stipri un veseli, un lai ir sava novada patrioti. Savukārt mazuļu māmiņām un tētiem vēlu daudz izturības, jo vecāku atbildība un rūpes par bērnu būs visa mūža garumā. Turpmākajā bērnu dzīvē liela nozīme būs izglītībai. Pašvaldība šajā jomā pieliks visas pūles, lai mūsu izglītības iestādes arī turpmāk  būtu modernas un konkurētspējīgas.” Tāpat domes priekšsēdētājs novēlēja mīlestību un saticību ikvienā ģimenē, lai ikkatrs rīts tiktu sagaidīts ar prieku, bet vakars atnāktu ar gandarījumu.

 Šogad Neretas novadā no 2016.gada līdz 2017. gada maijam dzimuši 30 mazuļi. Viena no jaunajām novada pilsonēm – Sintija Gabuža – 14.maijā svinēja tieši gadiņa jubileju, tāpēc Mazzalves pagasta pārvalde bija sarūpējusi īpašu pārsteigumu – nelielu kūku ar vienu svecīti.

Par pavasarīgo svētku dejisko un muzikālo daļu rūpējās Sējas novada Pabažu kultūras nama darbinieki – līnijdeju kolektīvs “Asorti” (vadītāja Alta Bringina) un sieviešu vokālais ansamblis “Zustrenes” (vadītāja Zeltīte Osmane). Arī Sējas novada pārstāvji atzina, ka, vērojot jaundzimušo sveikšanu, guvuši brīnišķīgu ieskatu un idejas, kā līdzīgu pasākumu noorganizēt savā pusē.

 

Daiga Meldere


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 19 Maijs 2017 15:19

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2691715
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
731
151457
2691715

Sadarbība