No 1.aprīļa tiek izbeigts līgums ar ģimenes ārstu Uldi Grietiņu

No 2018.gada 1.aprīļa tiek izbeigts līgums ar ģimenes ārstu Uldi Grietiņu un pie ārsta reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Ulda Grietiņa prakses darbības pamatteritoriju pārņems ģimenes ārste Inga Apeināne un atreģistrētie pacienti, kuru dzīvesvieta ir ārstes darbības pamatteritorijā – Neretas, Pilskalnes un Zalves pagastos, tiks piereģistrēti pie Ingas Apeinānes. Ģimenes ārstes Ingas Apeinānes tālrunis 65176340.

Pārējie atreģistrētie pacienti aicināti reģistrēties pie ģimenes ārsta, kura darbības pamatteritorijā atrodas personas dzīvesvieta. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams mājas lapas sadaļā "Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām".

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 22 Maijs 2018 22:22

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4546657
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
7512
78693
4546657

Sadarbība