Jaunieši dažādās sporta sacensībās veicina Neretas novada atpazīstamību

Tradicionāli vasaras laiks ir piesātināts ar dažādām sportiskām sacensībām un aktivitātēm gan kaimiņu novados, gan arī tālākās pilsētās. Neretas novada aktīvākie jaunieši, stiprinot un veicinot savu sportisko izaugsmi un iemaņas, kā arī popularizējot Neretas novadu, maksimāli cenšas piedalīties sacensībās tuvākajos kaimiņu novados.

Nu jau kādu laiku iepriekš, 23. jūlijā, Viesītes novadā, kempingā “Pērlīte” norisinājās Viesītes sporta svētki. Šajos svētkos ieradās liela daļa sporta cienītāju un līdzjutēju, lai mērotos spēkiem un pierādītu sevi dažādos sporta veidos. Vienā no sporta veidiem – strītbolā – tika pārstāvēts arī Neretas novads. Puišu komandai “Nereta” vairākās sīvās cīņās un 8 komandu konkurencē izdevās izcīnīt pirmo godalgoto vietu. Paldies spēlētajiem – Jānim Pakulim, Mairim Dzenim un Armandam Šimenam par veiksmīgām un meistarīgām spēlēm.

30. jūlijā Vecumnieku novadā norisinājās ikgadējie Kurmenes pagasta sporta svētki. Šajā dienā organizētāji bija piedomājuši pie dažādām aktivitātēm. Futbola sacensībās piedalījās arī jaunieši no Neretas novada. Pavisam futbolā startēja 8 komandas. Ļoti sīva cīņa izvērtās tieši pusfināla spēlē. Neparedzamie laikapstākļi vienā brīdī visiem sportistiem sniedza kārtīgu lietus devu, kas apgrūtināja arī mūsu futbolistus. Redzamība kļuva apgrūtināta un brīžiem pat nebija manāma futbola bumba.

Neraugoties uz vairākiem šķēršļiem un citu komandu pretspēku, mūsu novada jaunieši izcīnīja 3. vietu. Komandas sastāvā spēlēja – Gatis Urķis, Olafs Osītis, Pēteris Pavlovičs, Markuss Sloka, Jānis Cīrulis, Jānis Ludvigsons, Kaspars Putniņš, Agnis Koklevskis un Mārtiņš Varekājs.

 

Agnese Rutka


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 28 Oktobris 2016 11:36

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3889288
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
3743
95570
3889288

Sadarbība