Ar volejbolu, futbolu un jautrām izdarībām aizvadīta Sporta diena Pilskalnē

Pieminot lielāko mūsu puses sporta entuziastu, ilggadējo Pilskalnes, Neretas sporta dzīves vadītāju Jūliju Treiģi, 3. septembrī  Pilskalnē norisinājās tradicionālais Jūlija Treiģa kauss minifutbolā. Paralēli minifutbola sacensībām, komandām bija iespēja piedalīties arī volejbola sacensībās un dažādas interesantās individuālajās sacensībās.

Pilskalnes pagasta pārvaldes darbinieki un brīvprātīgie Sporta dienas organizatori bija piedomājuši pie neparastām un neikdienišķām individuālajām sacensībām. Precizitāti, veiklību un ātrumu varēja pārbaudīt gan lieli, gan mazi. Ļoti aktīvi visās atrakcijās iesaistījās ikviens.

Pavisam minifutbolā pieteicās divas komandas. Sīvās cīņās, izspēlējot divus periodus, komandas ieguva vienādu gūto vārtu skaitu, līdz ar to pēc nelielas pauzes tika izspēlēts pagarinājums, kurā noskaidrojās uzvarētājs. Arī šogad, tāpat kā pagājušā gadā, komandai “TMFI” izdevās noturēt uzvaru un iegūt Jūlija Treiģa ceļojošo kausu. Šis bija otrais gads pēc kārtas, kad ceļojošais kauss nemainīja savu atrašanās vietu, izšķirošs būs nākamais gads, kad komandai “TMFI” uzvarot arī 2017. gadā, izdodos noturēt kausu pavisam. Komandā spēlēja – Jānis Cīrulis, Lauris Zverevs, Ingars Saulītis, Jānis Ludvigsons, Mikus Andersons un Mārtiņš Varekājs. 2. vietu izcīnīja komanda “Rastafāri” – Edgars Salna, Dairis Savickis, Oskars Avreicēvičs, Kristaps Salna, Dmitrijs Baldaševičs un Rolands Rubins.

Volejbolā pieteicās trīs komandas, kuras savstarpējās spēlēs noskaidroja uzvarētājkomandu. 1. vietu izcīnīja komanda “Kārtiņi” – Valdis un Jānis Kārtiņi, 2. vietu komanda “Grīnvaldi” – Denijs un Sandris Grīnvaldi un 3. vietu – Amanda Regute un Juris Ignatiks.

Arī individuālajās sacensībās tika sadalītas medaļas un diplomi. Bērni, aktīvi iesaistoties atrakcijās, pelnīja sev saldumus. Noslēgumā pasākuma dalībnieki tika aicināti uz virves vilkšanas sacensībām.

Uz tikšanos nākamajā gadā! Jācer, ka novada iedzīvotāji kļūs vēl atsaucīgāki un 2017. gadā pieteikto komandu skaits būs krietni lielāks.

Agnese Rutka

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 28 Oktobris 2016 11:46