Eiropas sporta nedēļa Neretas novadā

17. – 23. septembris šogad ir Eiropas sporta nedēļa, kuru Latvijā atzīmē jau otro gadu.

Sporta nedēļu 17. septembrī aizsāka futbola sacensības Ērberģē. Diemžēl citu pagastu futbolisti dažādu iemeslu dēļ neatbalstīja iecerētās sacensības starp pagastu futbola komandām, bet mazzalvieši izsportojās, kā tas pieklājas sportiska pagasta jauniešiem. Sīvā cīņā finālā tomēr pārāki par visiem izrādījās “Sarkano komanda”, kurā spēlēja Emīls Censonis, Harijs Censonis, Aleksandrs Censonis, Ronalds Gercens, Alens Tomass Griškevičs un Ralfs Dobrovoļskis. Viņi tika apbalvoti ar kausu un diplomiem.

18. septembrī Neretas novada sportiskākie ļaudis Eiropas sporta nedēļas ietvaros tika aicināti piedalīties velobraucienos pa savu pagastu ierastākajiem veloceļiem. Mazzalviešus izbraukt rudens velobraucienā aicināja sporta darba organizators Gundars Ziemelis. Lai gan atsaucība nebija pārāk liela, tomēr tie, kuri piedalījās braucienā, bija apmierināti, jo katra kustēšanās, sportiska darbošanās ir pluss veselības nostiprināšanā.

19. septembrī Neretas novada jaunieši tika aicināti pārgājienā pa Aklā purva takām un Baltezera apkārtni. Tas bija viens no interesantākajiem un saliedējošākajiem pasākumiem.

20. septembrī Neretas novada cilvēkus gaidīja trenažieru zālēs.

21. septembrī skolās notika rudens krosa sacensības. Ātrākie savās distancēs pārstāvēs skolas starpnovadu sacensībās.

22. septembrī Neretas novadā bija volejbola diena. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā, atbalstot šo Sporta nedēļu, notika volejbola turnīrs dažāda vecuma, fiziskās sagatavotības un meistarības līmeņa volejbolistiem. Lai gan volejbols Neretā ir ļoti populārs, bet tik liela aktivitāte no iedzīvotājiem nebija gaidīta. Uz pasākumu ieradās gan spēlētāji, gan arī  krietns atbalstītāju pulks. Tika izveidotas četras komandas, kuras izspēlēja “apli”. Visas uzvaras izcīnīja komanda ‘Tārpiņi”, kuras sastāvā spēlēja Amanda Regute, Rainers Timko, Jānis Kārtiņš, Mārcis Bīmanis un Mairis Dzenis. Labākie komandu spēlētāji Rūta Leite, Amanda Regute, Kitija Kuzņecova, Sintija Caune, Alise Vaičulena un Endija Kapele saņēma balvas. Turnīrs izdevās – spēles bija aizraujošas un interesantas, kuras gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem radīja gandarījumu un prieku!

23. septembrī visās skolās notika olimpiskā diena, kurā skolās viesojās olimpisko spēļu dalībniece Agnese Pastare. Daļa Neretas novada skolu sportistu šai dienā piedalījās Sēlijas novadu 3. sporta svētkos un kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu.

 

Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 28 Oktobris 2016 11:52

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3717129
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2522
90501
3717129

Sadarbība