Jaunieši darbojas projektā “PROTI un DARI!”

 

Turpinās projekta “PROTI un DARI!” pasākumi.

Novembrī Mazzalves jaunietēm bija iespēja gatavot Ziemassvētku dāvaniņas pasniedzējas Andas Skrupskas vadībā.

Daļa jauniešu apmeklēja Aizkraukles profesionālo vidusskolu un izzināja, kādas specialitātes tur var apgūt, apskatīja skolas kabinetus. Daži no jauniešiem ieinteresējās par iespēju Aizkrauklē iegūt profesiju, jo skola tiešām ir ļoti sakārtota un labi aprīkota, ir teicama materiāli tehniskā bāze.

Novembrī daļa jauniešu apmeklēja SIA “Melānija M” un izzināja, kādas ir uzņēmējdarbības iespējas un riski. Jaunieši izpētīja, kā  iekārtot virtuvi, kā organizēt maza uzņēmuma darbu. Bija arī iespēja baudīt saražoto produkciju.

Šogad tradicionālo Saimnieču dienu Neretā organizēja un vadīja biedrība “Neretas papardītes” un projektā “PROTI un DARI!” iesaistītie jaunieši. Jaunieši bija tie, kas vārīja gardo “Raganu zupu” un cienāja ar to pasākuma apmeklētājus.

 

Projekta “PROTI un DARI!” vadītāja Neretas novadā Žanna Miezīte


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 15 Novembris 2016 09:51

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3717129
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2522
90501
3717129

Sadarbība