Seminārs par konkursu jauniešiem "Radām novadam"

Iespēja jauniešiem piedalīties konkursā “Radām novadam”! Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo iespēju, aicinām apmeklēt informatīvu semināru 23. februārī plkst. 17.00 Zemgales reģionālajā Kompetenču attīstības centrā, Mazajā konferenču zālē Svētes I.33 Jelgavā.

Pieteikšanās semināram: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai 63012155, vai 63012169

Vairāk par konkursu: www.radamnovadam.lv

Konkurss ir turpinājums pilotprojektam, kas Eiropas Komisijas vērtējumā tika atzīts par labāko uzņēmējdarbības veicināšanas projektu Latvijā un vienu no labākajiem Eiropā.

Konkurss norisinājās no 2014.gada marta līdz 2016.gada jūlijam, un iesaistījās ap 120 jauniešiem. Šajā laikā  tika radīti 14 jauni uzņēmumi un biedrības, bet projektu īstenošanai piesaistīti apmēram 175 000 EUR. Konkurss atbalstījis dažādu ideju realizāciju, piemēram, Mazsalacā bērniem “līdzi augošu” velosipēdu ražošanu, Gulbenē – diska golfa laukuma izbūvi un  popularizēšanu,  no Madonas novada visu Latviju iekarojis www.purvabrideji.lv – piedāvājums doties ekskursijā pa purva virsmu.

Vairāk par konkursu:

Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 18 LĪDZ 30 gadiem, kuriem PIEREDZE uzņēmējdarbībā ir NE ILGĀKA KĀ 6
MĒNEŠI. Jaunieši tiek aicināti pieteikties konkursam līdz31.MARTAM, izveidojot komandu vismaz 3 cilvēku sastāvā un REĢISTRĒJOTIES
www.radamnovadam.lv. Komandām konkursa ietvarostiks sniegts daudzpusīgs atbalsts ideju realizācijai un komandas iegūs arī publicitāti un atpazīstamību, potenciāli palielinot iespējas piesaistīt finansējumu saviem projektiem un papildus atbalstu no novadiem.

Konkursa mērķis ir dot iespēju apliecināt sevi talantīgiem un uzņēmīgiem Latvijas jauniešiem, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados. Konkursā jauniešu komandām līdz 2018.gada novembrim, realizējot biznesa idejas, ir jārada pēc iespējas lielāka ekonomiskā vērtība savos izvēlētajos novados - radot jaunas darbavietas, piesaistot investīcijas un dažādos citos veidos veicinot sociālekonomisko attīstību.

Konkursu organizē biedrība "Radām novadam", sadarbībā ar DELFI. Konkurss īstenots "Erasmus+: Jaunatne darbībā" un Izglītības un
zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 07 Marts 2017 11:40

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3889352
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
3807
95634
3889352

Sadarbība