Turpina darboties projekts “PROTI un DARI!”

Neretas novada 3 jaunietes šajā gadā  no februāra līdz maijam ir iesaistījušās  projektā “PROTI un DARI!” (Nr. 8.3.3.0/15/I/001). Projektu vada Žanna Miezīte, mentora pienākumus veic Kaspars Baltacis.

Februārī un martā 1 jauniete kursos apguva manikīra prasmes. Jaunietēm bija iespēja mācīties floristikas pamatus. Meitenes piedalījās karjeras dienā, kur viņas izzināja par iespējām, ko piedāvā LEADER projekti, banka Altum un Zemgales plānošanas reģions. Projekta dalībnieces aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē – kopā ar bērniem strādāja Meteņdienas sagatavošanā un organizēšanā, juta līdzi un atbalstīja savus pirmsskolēnus, sagatavojoties radošās pašizpausmes konkursam “Talantiņš”, darbojās radošajās darbnīcās, palīdzēja veidot rokdarbu izstādes. Meitenes 18.martā apmeklēja pārnovadu uzņēmēju dienu Aizkrauklē, kur guva idejas savu vaļasprieku attīstīšanai un varbūt arī sava biznesa izveidošanai.

Patīkami, ka jaunieši, kuri aizvadītā gada nogalē piedalījās šajā projektā, kļuvuši aktīvāki, uzņēmīgāki un raduši savu vietu dzīvē. Viens jaunietis apgūst arodu Aizkraukles profesionālajā vidusskolā un paralēli strādā, meitenes arī pamazām atrod darbu, jo kļuvušas mobilākas (projekta ietvaros iegūtas autovadītāja tiesības). Priecājamies, jo tas jau arī ir šī projekta mērķis.

Šī gada otrajā pusē atkal 15 – 29 gadus veci jaunieši, kuri nemācās, nestrādā un nesaņem bezdarbnieka pabalstu, varēs pieteikties šai projektā. Kopā mēģināsim rast risinājumus, kā veidot savu karjeru.

Žanna Miezīte

 


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 20 Marts 2017 09:48

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4234322
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
192
103507
4234322

Sadarbība