Izroc ideju pats

20. jūlijā 6 cilvēku sastāvā (Madara Zeltiņa, Nora Ginote, Zane Kleva, Edīte Grigalovičina un Līga Garbunova) devāmies uz Tadenavu, kur notika Sēlijas jauniešu apmācības “Izroc ideju pats”. 20. jūlijā Tadenavā pulcējās visu 8 Sēlijas novadu pārstāvji – Jēkabpils, Krustpils, Jaunjelgavas, Neretas, Viesītes, Aknīstes un Salas. Šo apmācību mērķis bija veicināt Sēlijas novada jaunieši veiktspēju, attīstīt IT, mediju un projektu rakstīšanas prasmes. Apmācības noritēja 2 dienas (20.07.17. – 21.07.17.).

Tad jau mēs visi varējām iejusties radošuma burvībā, jo pēc iepazīšanās notika lekcijas. Par radošumu un kā vieglāk, lai rastos ideja mums stāstīja Māris Resnis. Par to, kā un ko likt internetā un nedaudz par reklāmām mums pastāstīja Normunds Vilce. Bet vairāk par projektiem mums zināšanas Jolanta Šūmakere, Jēkabpils Biznesa inkubatora vadītāja.

Bet ar to pilnīgi nekas nebeidzās. Mūs visus bija ieintriģējusi ziņa, ka mūs apciemos kāds īpašais viesis, minējumi bija dažādi, bet neviens neuzminēja. Mūsu īpašais viesis bija mūziķis Kārlis Kazāks, kurš mums veltīja skaistas dziesmas pie ugunskura.

Nākamā diena visiem bija svarīga, jo tad pašiem bija jāķeras pie darba un jāuzraksta projekts. Neretas novada jaunieši rakstīja projektu par sporta nometni, kas popularizētu vesera un diska mešanu Latvijā. Meitenes šo projektu rakstīja un radīja ar lielu entuziasmu. Projektu rakstīšanai bija dotas 2 stundas, un pēc tam tas bija “jāceļ gaisā” visiem – jāprezentē gan citiem jauniešiem, gan žūrijai. Mūsos iekšēji ir vēl tā uguntiņa, kura liek ķerties pie darba un to īstenot.

Liels paldies Sēlijas novada apvienībai “SēJa” un Jēkabpils novada pašvaldībai par šo iespēju iepazīt citus cilvēkus, radīt fantastiskas idejas un censties īstenot tās.

               

Līga Garbunova

Bilžu Galerija


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3889352
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
3807
95634
3889352

Sadarbība