Piedāvā tālmācībā apgūt programmu “Bioloģiskā lauksaimniecība”

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs piedāvā apgūt tālmācībā profesionālās pilnveides izglītības programmu “Bioloģiskā lauksaimniecība” (180 stundas).

 

Kas var apgūt un kāpēc jāapgūst programma „Bioloģiskā lauksaimniecība”?


Programmu var apgūt klausītāji ar jebkuras pakāpes sākotnējo izglītību. Klausītājiem bez lauksaimnieciskās izglītības:

  • pārņemot apsaimniekošanā ģimenes īpašumā esošu saimniecību, personai programmas „Bioloģiskā lauksaimniecība” vai „Lauksaimniecības pamati” jāapgūst obligāti;

·         izstrādājot saimniecības attīstības projektus, piesaistot to īstenošanā Eiropas Savienības finanšu līdzekļus, programmas apgūšana ir nepieciešama;

·         zināšanu līmeņa paaugstināšanai programmas apguve ir vēlama jebkuram cilvēkam, uzsākot darbus bioloģiskajā lauksaimniecībā.

Ko var apgūt šajā programmā?

Bioloģiskās lauksaimniecības programma ietver zināšanu apguvi par lauksaimniecības politiku, bioloģiskās lauksaimniecības likumdošanu un sertifikāciju, bioloģiskās augkopības un lopkopības pamatiem, dabas resursiem un to aizsardzību un ražošanas plānošanu. Pēc teorijas sekmīgas apguves klausītājiem praktiski jāizstrādā saimniecības ražošanas plāns.

 

Ko var iegūt pēc sekmīgas programmas apguves?

Sekmīgi nokārtojot noslēguma teorētisko eksāmenu un aizstāvot izstrādāto saimniecības ražošanas plānu, klausītāji saņem apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apgūšanu „Bioloģiskā lauksaimniecība” 180 stundu apjomā.

 

Ilgums

Mācību ilgums ir līdz 3 mēnešiem (nepieciešamības gadījumā mācību laiku var pagarināt).

 

Atbalsts mācību laikā

Mācību laikā klausītāji var sazināties ar LLKC nozaru speciālistiem, kā arī, saņemt atbalstu LLKC reģionālajās nodaļās visā Latvijā.

 

Izmaksas

Programmas apguves izmaksas ir 90,00 eiro (t. sk. PVN): reģistrācija, piekļuve tālmācības materiāliem un klātienes eksāmens Ozolniekos.

Papildu izmaksas – 40,00 eiro (t. sk. PVN), ja eksāmens tiek kārtots reģionos.

 

Reģistrēšanās

LLKC mājaslapā www.llkc.lv, sadaļā „Tālmācība”.

 

Papildu informācija

Jolanta Sūna-Strautiņa,

Tālr. 63007563, mob. tālr. 22018942, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4382892
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1118
78785
4382892

Sadarbība