Lauksaimniecības konsultanti tiekas Ilūkstē

Šī gada 29. janvārī Neretas novada lauksaimniecības konsultanti devās uz Ilūksti, lai, īpaši organizētā sanāksmē, tiktos ar citiem Sēlijas novadu apvienības lauksaimniecības konsultantiem un zemnieku saimniecību pārstāvjiem.

Kā viens no galvenajiem sanāksmes mērķiem bija veicināt Sēlijas novadu lauksaimnieku tiesības un iespējamo problēmu risināšanu augstākā līmenī, tas ir aizstāvēt lauksaimniecības nozares un pašu zemnieku intereses valsts līmenī.

Sarunu laikā izkristalizējās fakts, ka, dibinot vien Sēlijas lauksaimnieku apvienību, varētu būt par maz, lai savas intereses aizstāvētu plašākā mērogā. Līdz ar to radās ideja, ka Sēlijas novadu pārstāvji varētu apvienoties jau ar esošajām Daugavpils un Jēkabpils lauksaimnieku apvienībām.

Iesaiste šādā lielākā apvienībā noteikti sniegtu vairāk iespēju realizēt idejas, cīnīties pret nepatīkamām reformām un iestāties par lauksaimnieku interesēm. Plānots, ka tālākie darbi būs pārrunu organizēšana ar Daugavpils un Jēkabpils lauksaimnieku apvienībām.  

 

Agnese Rutka

Foto: Madara Pavlovska


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4382892
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1118
78785
4382892

Sadarbība