Darbiņš padarīts! Neretas novada pašvaldība, biedrība „Ērberģietes”

Biedrība „ĒRBERĢIETES” 2013.gada pavasarī iesniedza  Borisa un Ināras Teterevu fondam projekta pieteikumu „Darīsim kopā Neretas novadā!” un guva apstiprinājumu. Projekta aktivitātes bija jārealizē no 2013. gada 1. jūnija līdz 2014. gada  31. decembrim, par kopējo finansējumu 3208.58 EURO.  Šajā laika periodā esam mācījušās pašas un mācījušas citus, strādājām pie sava pagasta teritorijas sakopšanas,  izmantojot iegādātos materiālus un inventāru, esam veidojušas interesantus vides objektus, dekorējušas telpas, gatavojušas apsveikumus, šuvušas jaunākajiem pagasta iedzīvotājiem maisiņus, kuros ielikt pagasta pārvaldes sarūpētos saldumus. Esam noklausījušās 10 lekcijas pie hipnopsihoterapeites Silvijas Drikānes un guvušas daudz vērtīgu atziņu. Radoši strādājām Andas Skrupskas   (Mazpulku vadītāja no Staļģenes ) vadītajās darbnīcās - mācoties saiņot dāvanas, strādājot ar rudens lapām, gatavojot Ziemassvētku rotājumus.  Braucām pieredzes apmaiņas braucienā uz Ventspili, kur apskatījām kā top ziedu paklāji un tikāmies ar darbīgiem cilvēkiem Sabilē. Vadījām  radošās darbnīcas Neretas novada svētkos un Mazzalves pamatskolā.  Domājot par savu veselību,esam mācījušās pareizi nūjot  un ir  prieks par iedzīvotājiem, kuri ļoti aktīvi nodarbojas ar šo nodarbi. Darbiņš ir padarīts, ir prieks un gandarījums par padarīto. Prieks par pagastā dzīvojošiem iedzīvotājiem, kuri dara neprasot, kas man par to būs, bet iet un dara un priecājas par paveikto.

 

Projekta vadītāja – Astra Saveļjeva


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4546657
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
7512
78693
4546657

Sadarbība