Biedrība “Ērberģietes” iepriecina vientuļos pensionārus Lieldienās

2. aprīlī, Zaļās ceturtdienas pēcpusdienā, pulcējās biedrības „Ērberģietes” dalībnieces, lai tradicionāli pagatavotu dekorus Lieldienu olām. Šoreiz tie bija izdekorēti trauciņi, kuros tika ievietotas iepriekš mājās nokrāsotās Lieldienu olas, un vēlāk kā Lieldienu sveiciens, nogādāti pagasta vientuļajiem pensionāriem.

 

Tradīciju, Lieldienās apciemot vientuļos pensionārus, „Ērberģietes” piekopj jau vairākus gadus, turklāt katru gadu Lieldienu olu noformējumam dalībnieces izdomā ko citu – citreiz tie ir olu paliktnīši, groziņi, „ligzdiņas”. Tāpat par jaukām tradīcijām jau kļuvis katru gadu maija sākumā savstarpēji mainīties ar puķu un dārzeņu dēstiem, kā arī atbalstīt pagasta pensionāru pasākumus, kuri notiek divas reizes gadā, palīdzot uzklāt galdus.

 

Pēc padarītā darba, pie tējas tases raisījās sarunas gan par paveiktajiem darbiem, gan saplānots darāmais un uzklausītas idejas par to, ko biedrība vēl varētu realizēt, sagādājot prieku sev un pagasta iedzīvotājiem.

 

Solveiga Koklevska – biedrība “Ērberģietes”


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4546657
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
7512
78693
4546657

Sadarbība