Ar jautrām aktivitātēm Ērberģē aizvadīts Ģimenes dienai veltīs pasākums

Sestdien, 30. maija rīta pusē, Ērberģes muižas teritorijā valdīja īsta rosība. Tur pulcējās 10 aktīvas ģimeņu komandas no Mazzalves un arī Pilskalnes. Šīs ģimenes atsaucās ielūgumam un piedalījās pasākumā, kuru kā veltījumu Ģimenes dienai organizēja biedrība “Ērberģietes”. Pasākuma dalībniekus pēc piereģistrēšanās īpašās “pieturās”, kas bija izvietotas muižas parka teritorijā un sporta laukumā, sagaidīja pasaku tēli – Buratīno, Sarkangalvīte, Pepija Garzeķe, Karlsons, Vinnijs Pūks, Sprīdītis, Lapsa, Zaķis un Mednieks. Pasaku varoņu vadībā ģimeņu komandas varēja piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs – stafetēs, torņu celšanā, šautriņu mešanā, burbuļu pūšanā un daudzās citās.

Pasākumā bija iekļauts arī orientēšanās uzdevums. Katrai komandai pašai bija jāsameklē pieturas pēc īpašas kartes ar muižas parka plānu. Dalībnieki – gan lielie, gan mazie ar aizrautību veica uzdevumus. Īpaši liels prieks bija bērniem par kopā pavadīto laiku ar vecākiem.

 

Pasākuma noslēgumā trim komandām tika pasniegtas īpašas balvas par  komandas noformējumu un nosaukumu. Tās bija komandas: “Zvilnu mazbērni”, “Zars”, “Šlipsīšu komanda”. Par veiksmīgu uzdevumu veikšanu, visas komandas balvā saņēma ķirbja stādiņu, kuru ģimene kopā varēs audzēt un novākt ražu, kā arī visi tika cienāti ar konfektēm.

 

Mazzalves kultūras darba organizatore Ilva Saveļjeva pateicās visiem par dalību pasākumā un izteica cerību, ka šis pasākums varētu kļūt par tradīciju un ka to citugad varētu kuplināt vēl lielāks skaits dalībnieku. Tika izteikta arī pateicība biedrības “Ērberģietes” dalībniecei Silvijai Lisovskai kā pasākuma idejas autorei.

 

Solveiga Koklevska – biedrība “Ērberģietes”


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4546657
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
7512
78693
4546657

Sadarbība