Ziepes – spilgtā dāvanā

15. aprīlī Neretas lietišķās mākslas centrā aktīvākie novada iedzīvotāji atsaucās uz SO “Neretas papardītes” aicinājumu iesaistīties radošā pasākumā “Ziepes – spilgtā dāvanā”. Mērķis bija iemācīties veidot skaistus dekorus no ziepēm un lentītēm, ko pēc tam varētu pielietot kā vienkāršu dekoratīvo elementu mājās vai dāvināt citiem.

 

Darba procesam bija nepieciešamas visparastākās ziepes, ko mēs lietojam ikdienā, lentītes un adatiņas. Uzsākot darbu, pasākuma dalībnieki ļāvās iztēlei un fantāzijai. Tālāk turpinājās ziepju notīšana ar košajām un krāsainajām lentītēm.

 

Gala rezultātā katra pasākuma apmeklētāja darinājums izcēlās ar daudzveidīgām, piesātinātām un bagātīgām krāsām.

 

Agnese Rutka


Seko mums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
1554251
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
439
112910
1554251

Sadarbība