Skeitparka izveide

2013.gada sākumā Neretas jaunieši vāca parakstus projektam par skeitparka izveidi, aktīvie jaunieši devās pie iedzīvotājiem ar lūgumu atbalstīt šo ieceri. Redzot viņu pūles un lielo vēlmi, biedrība “Saules sporta klubs” izstrādāja un saņēma atbalstu projektam “Viens skeitparks visiem neretiešiem”. Jauniešu sapnis beidzot sāk piepildīties, jo aprīļa sākumā  tika uzsākti skeitparka būvēšanas darbi Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas teritorijā.

 

Ir novērojams, ka jaunieši ar nepacietību gaida, kad varēs izmēģināt jauno skeitparku, jo starpbrīžos viņi dodas vērot, kā norisinās būvdarbi.

 

Laura Leite


Vairāk šajā kategorijā: « Saules sporta klubs

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4382892
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1118
78785
4382892

Sadarbība