Sākam īstenot jaunu projektu

Biedrība „Upmales mantinieki” aprīlī sāk realizēt fonda „Ziedot” atbalstīto projektu „Ievirzes meistarklasē „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”” Neretas novada senioriem. Projekta aktivitātes dažādās rokdarbu jomās notiks katru mēnesi gan Neretā, gan ārpus tās. Sekojiet informācijai, interesējaties pašvaldībās, lasiet paziņojumus uz informācijas dēļiem.

 

Ar šo projektu biedrība vēlas aicināt novada cilvēkus saprast, ka mācīties kaut ko jaunu, praktisku nekad nav par vēlu. Dažreiz kopā sanākšanās varbūt tā būs dalīšanās dzīves pieredzē un prasmēs – mācīšanās mācot. Citreiz tas būs izaicinājums: pamēģināšu, vai es to varu. Vēl kādā kopā sanākšanā varbūt izdosies atrast tieši sev atbilstošu jaunu aizraušanos, kura nesīs prieku ne tikai pašam, bet kļūs par iespēju personīgā budžeta papildināšanai.

 

Nodarbībās floristikā augus, ziedus, dabas materiālus izmantosim atbilstoši gadalaikiem. Darbosimies dekupāžas un papīra plastikas meistarklasēs (klasēs kā skolā). Vārīsim ziepes tiešā nozīmē, liesim sveces un svečošanās priekā dalīsimies ar ģimenēm, draugiem. Ceram atrast kādu meistaru, kurš varētu ierādīt vismaz sākumu koka lāpstiņu, dakšiņu, piekariņu, paliktnīšu, suvenīru gatavošanā (būsim priecīgi, ja kāds pieteiksies būt par brīvprātīgo skolotāju šajā jomā). Vēl mīcīsim mālus, apgleznosim stikla traukus, šūsim un adīsim. Projekta ietvaros plānojam iegādāties šujmašīnu, adāmo mašīnu, uzpariktes dekoratīvo ziedu un bumbuļu gatavošanai o vilnas diegiem. 

 

Par nodarbību datumiem un laiku regulāri informēsim ar afišu palīdzību gan novada mājas lapā, gan izliekot paziņojumus. Ja pase rāda, ka līdz senioru gadiem kāds solītis vēl ejams, bet ir vēlēšanās pievienoties nodarbībās, būsiet vienmēr laipni gaidīti mūsu pulkā. Kopā jautrāk, interesantāk! Gaidīsim arī Jūsu ierosinājumus, idejas, lai darbs (meistar) klasēs būtu interesantāks. Lai iedrošināmies uzdrīkstēties atklāt sevī jaunus talantus!

 

Lidija Ozoliņa, biedrības „Upmales mantinieki” vadītāja


Vairāk šajā kategorijā: « Centrs "Saimnieču pasaule" Neretā

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4546657
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
7512
78693
4546657

Sadarbība