30.janvārī plkst.10:00 - 12:00, Aizkraukles novada domes konferenču zālē, Aizkrauklē seminārs par aktualitātēm nodokļu normatīvajos aktos no 2018.gada. Ar aktualitātēm iepazīstinās Sandra Podniece (VID).

Semināra mērķis

Iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.

Daži no semināra apskatāmajiem jautājumiem:

Kā uzņēmumus izvēlas VID pārbaudēm un kā var nokļūt VID pastiprinātas uzmanības lokā?

Nodokļu maksātāja un VID pienākumi un tiesības. Nodokļu kontroles pasākumu plānošana.

Kādas ir Jūsu tiesības pārbaudes laikā un kā tās realizēt praktiski?

Kādas kļūdas uzņēmēji visbiežāk pieļauj pārbaudes laikā?

Kādos gadījumos VID var apturēt uzņēmuma darbību vai uzsākt kriminālprocesu?Kā VID kļūdas Jūs varat

vērst sev par labu?

Kā iespējams atcelt VID uzliktos sodus un uzrēķinus?

Nodokļu parādu nomaksas termiņu pagarināšana.

Kā novērst PVN auditu uzrēķinus par priekšnodokļa atskaitījumu?

Nestandarta gadījumi! Par ko nesaka VID. Kādas nākotnes perspektīvas.

Tiesu prakse strīdos ar VID.Dažādu situāciju no lektoru prakses apskatīšana. Tiesu lietas.

Pie katras tēmas - dažādu situāciju apskatīšana no vadītāju personīgās prakses un dalībnieku pieredzes

un atbildes uz individuāliem jautājumiem.Sakarā ar biežajām izmaiņām nodokļu likumdošanā, daudzi vēlas zināt par to, kas patiesībā notiek. Kā plānot savu biznesu un ar ko ir jārēķinās nākotnē (jautājumi un atbildes).

Vadītāji: Guntars Ivdris, diplomēts jurists, sociālo zinātņu maģistrs; pieredzējis Pārbaužu nodaļas inspektors Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldē, Latvijas policijas akadēmijas lektors ar specializāciju finanšu likumpārkāpumos, SIA „Latvijas uzņēmumu konsultantu apvienība” valdes loceklis; pašreiz: juridiskā biroja „LEX DOMINANTE” partneris, praktizējošs juriskonsults komercdarbībā.

Raivis Bušs, diplomēts jurists; pieredzējis Pārbaužu nodaļas inspektors Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldē, Latvijas  Policijas akadēmijas lektors ar specializāciju finanšu likumpārkāpumos; pašreiz: juriskonsults, konsultants jautājumos, kas skar privātsektora attiecības ar valsts pārvaldes iestādēm, nodokļu konsultants, SIA „Baltic production group” valdes priekšsēdētājs, LR Ekonomikas ministrijas Mazo un vidējo komersantu un amatniecības padomes loceklis. Latvijas Juristu apvienības viens no dibinātājiem.

Norises laiks:    2018.gada 9.februārī no plkst.10:00 – 15:00 (reģistrācija no 09:45)

Norises vieta Līgatnē, Rehabilitācijas centra Konferenču zālē

Dalības maksa: EUR 75,00+PVN . Konferences dalībnieki saņems Apliecinājumu par semināra noklausīšanos un noderīgus izdales materiālus.Ja semināru apmeklē 2 personas, tad 2 personai atlaide 15 eiro apmērā. Siltas pusdienas,

Ja pasākumu uzņēmējiem finansē pašvaldība, tad svarīgi tai nodrošināt telpas uz vietas novadā, datortehniku, projektoru, ēdināšanas iespēju dalībniekiem. Grupā aptuveni 15 dalībnieku. Summa par semināru, ko finansē pašvaldība, ir  650 Euro +PVN.

Lai pieteiktu dalību seminārā, aizpildiet zemāk esošo pieteikumu un nosūtiet pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai personiski uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..  Vai www.godasargs.lv mājaslapā, aizpildot pieteikuma formu.Uz jautājumiem atbildēs vadītājs R.Bušs t.26548842.

PIESAKIETIES LAICĪGI!

                                                                            PIETEIKUMS (Pēc pieteikuma saņemšanas Jums tiks nosūtīts rēķins)

Nosaukums

 

PVN Reģ. Nr.

 

Juridiskā adrese

 

Dalībnieku vārdi, uzvārdi

 

Tālrunis,  e-pasts rēķinam

 

 

 

Atbalstāmās teritorijas: Aizkraukle, Jaunjelgava, Pļaviņas, Skrīveru novads, Aiviekstes pagasts, Aizkraukles pagasts, Bebru pagasts, Daudzeses pagasts, Iršu pagasts, Klintaines pagasts, Kokneses pagasts, Kurmenes pagasts, Mazzalves pagasts, Neretas pagasts, Pilskalnes pagasts, Seces pagasts, Sērenes pagasts, Staburaga pagasts, Sunākstes pagasts, Jaunjelgavas pagasts, Valles pagasts, Vietalvas
pagasts, Zalves pagasts.

1.Uzņēmuma izveidošana un attīstība

Rīcības ietvaros paredzēts atbalstīt: jaunu uzņēmumu radīšanu un esošo uzņēmumu darbības uzlabošanu, tajā skaitā tūrisma nozarē
un lauksaimniecības produktu pārstrādē; jaunu (neesošu) produktu un pakalpojumu radīšana, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšana un to realizēšana tirgū, ieskaitot vietējās teritorijas sakārtošanu pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai.

Rīcībā paredzēta arī vides radīšana vai labiekārtošana, kurā tiek realizēta vietējā produkcija (tirdzniecības vieta) - tirgus vietas iekārtošana, uzlabošana, labiekārtošana, kā arī citu veidu vietējās produkcijas tirgus noieta sekmēšana (piemēram, interneta
veikala ierīkošana).

2. Atbalsts sabiedriskām aktivitātēm teritorijas iedzīvotājiem

Rīcības ietvaros tiks atbalstīta aprīkojuma iegāde sabiedrisko aktivitāšu, sporta, mūžizglītības un sociālo pakalpojumu
attīstībai, kā arī vietu/ objektu sakārtošanai, kuras nepieciešamība ir apstiprināta ar apdzīvotās vietas iedzīvotāju
vajadzību apzināšanu. Piemēram, mūžizglītība, interešu izglītība, kultūras mantojuma ( materiālā un nemateriālā)
saglabāšana, brīvā laika pavadīšanas, sporta pasākumi un nometnes vietējiem iedzīvotājiem u.c. sabiedriskās aktivitātes.

Projektu iesniegumu pieņemšana: 2018.gada 22.janvāris - 2018.gada 22.februāris

Detalizētāku informāciju pieprasiet pa tel. +371 26557422 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

25. un 26. augustā Rīgā, Lucavsalā pirmo reizi notiks inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades festivāls iNOVUSS, kur apmeklētāji varēs smelties jaunas idejas, dzirdēt spilgtus viedokļus, atrast negaidītus risinājumus un sastapt iedvesmojošus cilvēkus, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus.

iNOVUSS - jaunradīts, iepriekš nebijis. Un Jā – arī Latvijā radīta nu jau tradicionāla spēle, kurā spēlētāji izsit elementus no to ierastās kārtības.

„Festivāls iNOVUSS aicinās „izkāpt no ierastajiem rāmjiem” un rosinās veidot brīvu, radošu, ar pasaules elpu piepildītu vidi, kura ir auglīga gan tiem, kuri tikai plāno būt uzņēmēji, gan tiem, kuri jau ir veiksmīgi savā darbības jomā, bet meklē jaunus izaicinājumus, lai attīstītu savu biznesu,” saka Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents, arī tad, ja ikdiena nav saistīta ar augstajām tehnoloģijām un uzņēmējdarbību. Ieeja pasākumā būs bez maksas, iepriekš reģistrējoties festivāla oficiālajā mājas lapā www.inovuss.lv.

Brīvdabas festivāls iNOVUSS piedāvās bagātīgu programmu MAGNETIC LATVIA skatuvē un vairākās tematiskajās teltīs. Uz lielās skatuves ar savu pieredzi un vērtīgiem ieteikumiem dalīsies gan Latvijas uzņēmēji un inovāciju attīstītāji, gan ārvalstu lektori, starp kuriem ir tādas spilgtas personības kā nākotnes tendenču eksperts, kiberdrošības speciālists, futūrists un cilvēks – kiborgs. Centrālās skatuves programmu bagātinās muzikāli priekšnesumi, DJ uzstāšanās un aizraujošas performances. Festivāla pirmās dienas noslēgumā apmeklētājus priecēs iemīļoti un talantīgi Latvijas mūziķi un dejas DJ vadībā.

Festivālā darbosies DIZAINA KUPOLS, kas aicinās piebiedroties visus, kurus interesē radošā uzņēmējdarbība un iespēja uz lietām paskatīties no citas perspektīvas; NAUDAS KVARTĀLS, kur pieredzējuši uzņēmēji un finansējuma pārvaldītāji runās par finansējuma lomu, apmeklētāji varēs iepazīt pieejamos finanšu rīkus un piedalīties investīciju sesijā; 23XX, kur centrā būs sieviete kā komandas līderis biznesā, tehnoloģiju un inovāciju jomā; SMART CAFE, kur neformālā gaisotnē tiks runāts par zinātnes un uzņēmējdarbības sadarbību, ideju īstenošanu un inovatīvu produktu izstrādi, savukārt BIZNESA TERASE būs vieta, kurā uzzināt par LIAA sniegto atbalstu, kā arī norunāt tikšanos ar domubiedriem, lai atrastu sadarbības partnerus nākotnes ieceru īstenošanai.

Reģistrēties pasākumam, iepazīties ar pilno programmu un aktuālo informāciju interesenti var festivāla mājaslapā www.inovuss.lv. Ikviens ir gaidīts, ikviens ir svarīgs!

Jaunrades festivālu iNOVUSS rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Projekts tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" pasākumu ietvaros.

"Attīstības finanšu institūcija Altum" ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas uzņēmējiem sniedz valsts atbalstu finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos, utml.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinansu atbalstu (konsultācijas, mentorings u.tml.).

ALTUM atbalsta:

 • biznesa uzsācējus;
 • mazos un vidējos uzņēmumus;
 • lauksaimniekus;
 • iedzīvotājus.


ALTUM piedāvātie valsts atbalsta instrumenti paredzēti uzņēmumiem visās attīstības stadijās - sākot no biznesa idejas izstrādes un uzņēmuma darbības uzsākšanas līdz pat lielu biznesa projektu attīstīšanai, veicinot uzņēmumu izaugsmi .

ALTUM šobrīd piedāvā sekojošas valsts atbalsta programmas:

 • aizdevumi investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem biznesa uzsākšanai un attīstīšanai;
 • garantiju programmas finanšu resursu pieejamībai, eksporta darījumu riska apdrošināšanai, iedzīvotāju mājokļu aizdevumiem;
 • riska kapitāls;
 • daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programma,
 • nefinanšu atbalsts - mentorings, konsultācijas, u.c.


Lai atrastu sava uzņēmuma aktuālajām vajadzībām piemērotāko programmu, aicinām izmantot Atbalsta programmu kalkulatoru šeit :

Plašāka informācija par ALTUM piedāvājumu
Finanšu institūcija ALTUM | Valsts atbalsts

Kontaktinformācija:
Mājas lapa:
www.altum.lv

JĒKABPILS REĢIONĀLAIS CENTRS, Draudzības aleja 2, Jēkabpils, LV 5201,

Konsultācijas par aizdevumiem un citiem valsts atbalsta veidiem
Katru darba dienu 8:30 - 17:00
tālr.: 677774292; 26414128; 29467555

Tuvākais ALTUM konsultāciju birojs, Pionieru iela 1/1, Bauska,

katru pirmdienu un trešdienu, laikā no 8:30-12:00 un 12:30-17:00

 

Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” izsludina atklātu projektu iesniegumu pieņemšanas 3.kārtu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar SVVA stratēģiju”, atbilstoši Ministru kabineta 2015.gada 13.oktobra noteikumiem Nr.590 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtībai lauku attīstībai apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”” (turpmāk tekstā- MK Noteikumi Nr.590).

3.kārtas projektu iesniegumu

pieņemšanas laiks

26.05.2017.- 26.06.2017.

 

 

3.kārtas piešķirtais ELFLA kopējais publiskais finansējums

321 533,01 EUR

3.kārtā piešķirtā ELFLA

publiskā finansējuma sadalījums  - Rīcībām

 

 

Rīcībai R2

Atbalsts sabiedriskām aktivitātēm teritorijas iedzīvotājiem  - 226 063,67 EUR

 

Rīcībai R3

Publiskās infrastruktūras uzlabošana pakalpojuma pieejamībai – 95 469,34 EUR

Projektu  īstenošanas termiņš

1.Ja tiek veikta būvniecība, teritorijas labiekārtošana- divi gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu;

2. Pārējiem projektiem projektu īstenošanas termiņš ir viens gads no Lauku atbalsta dienesta lēmumam pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

3. Ja projektu īsteno aktivitātē „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” un projektā paredzēta attiecināmo izmaksu pozīcija „Ar projektu saistītā personāla atalgojuma un darbības nodrošināšana” izmaksas, kas nepārsniedz 15 % no projekta kopējās attiecināmo izmaksu summas – divi gadi no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Projektu iesniegumu iesniegšana

Elektroniski:

- Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā (EPS) https://eps.lad.gov.lv/login

- Elektroniska dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un apliecinot ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likuma noteiktajā kārtībā, nosūtot uz  Lauku atbalsta dienesta elektroniskā pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Papīra formā:

 • Biedrības “Aizkraukles rajona partnerības” birojā: Lāčplēša ielā 1 - 37, Aizkraukle, Aizkraukles novads.  Jāiesniedz 2 eksemplāros un tā elektronisko kopiju, kas ierakstīta ārējā datu nesējā.  

Kontaktinformācija

Administratīvā vadītāja: Alda Paura

Tālr. 29487108

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mājas lapa: www.aizkrauklespartneriba.lv

 

Cita informācija

Ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju, mērķiem, rīcībām, plānotajām darbībām, projektu vērtēšanas kritērijiem un minimālo punktu skaitu pozitīva atzinuma saņemšanai var iepazīties:

 • biedrības „Aizkraukles rajona partnerības” birojā: Lāčplēša ielā 1 – 37 kab., Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV- 5101.
 • biedrības mājas lapas  www.aizkrauklespartneriba. Informācija par projektu konkursu pieejama Lauku atbalsta dienesta mājas lapā:

http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/projekti-un-investicijas/leader/pieteiksanas-termini-uz-pasakumu/

     

 

LAP 2014.-2020. aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”

SVVA Stratēģiskais mērķis:

M2 Veicināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanos Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā

Rīcība Nr.2

Atbalsts sabiedriskām aktivitātēm teritorijas iedzīvotājiem 

Kārtai piešķirtais finansējuma  apmērs 

226 063,67 EUR

Maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam, EUR

līdz EUR 20 000,00

Maksimālā atbalsta intensitāte (%)

90% * sabiedriskā labuma projekti

Atbilstošā MK Noteikumu Nr.590

5.2.1. punktā minētā darbība

Sabiedrisko aktivitāšu (tostarp apmācību un interešu klubu, sociālās aprūpes vietu, kultūras, vides aizsardzības, sporta un citu brīvā laika pavadīšanas veidu) dažādošana vietējiem iedzīvotājiem.

 

Rīcības apraksts

Atbalstīt iniciatīvas, kas veicina teritorijas popularizēšanu, vietējo iedzīvotāju kapacitātes stiprināšanu, kopienu sadarbību, jauniešu un mazaizsargāto personu iesaisti.

Rīcības ietvaros tiks atbalstīta aprīkojuma iegāde sabiedrisko aktivitāšu, sporta, mūžizglītības un sociālo pakalpojumu attīstībai, kā arī vietu/ objektu sakārtošanai,  kuras nepieciešamība ir apstiprināta ar apdzīvotās vietas iedzīvotāju vajadzību apzināšanu.

Piemēram, mūžizglītība, interešu izglītība, kultūras mantojuma  ( materiālā un nemateriālā) saglabāšana, brīvā laika pavadīšanas, sporta pasākumi un nometnes vietējiem iedzīvotājiem u.c. sabiedriskās aktivitātes.

Darbību īstenošanai paredzētie ieguldījumi:

 • Jaunu pamatlīdzekļu iegāde un uzstādīšana
 • Jaunas būvniecības, būves pārbūves, būves ierīkošanas, būves novietošanas, būves atjaunošanas un būves restaurācijas izmaksas
 • Būvmateriālu izmaksas
 • Teritorijas labiekārtošanas izmaksas
 • Mācību izmaksas
 • Ar sabiedriskajām attiecībām saistītas izmaksas
 • Vispārējās izmaksas

 

 

 

LAP 2014.-2020. aktivitātes 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”

SVVA Stratēģiskais mērķis:

M2 Veicināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanos Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā

Rīcība Nr.3

Publiskās infrastruktūras uzlabošana pakalpojuma pieejamībai

 

Kārtai piešķirtais finansējuma  apmērs 

95 469,34 EUR

Maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam, EUR

līdz EUR 50 000,00

Maksimālā atbalsta intensitāte (%)

90% * sabiedriskā labuma projekti

Atbilstošā MK Noteikumu Nr.590

5.2.1. punktā minētā darbība

Vietējās teritorijas, tostarp dabas un kultūras objektu, sakārtošanai, lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, kvalitāti un sasniedzamību.

 

Rīcības apraksts

Rīcības ietvaros paredzēts atbalstīt partnerības teritorijas  publisko infrastruktūru, kuras nepieciešamība ir apstiprināta ar apdzīvotās vietas iedzīvotāju vajadzību apzināšanu, vai paredzēta pašvaldības attīstības programmā. Projekti rada priekšnosacījumus jaunu integrētu tūrisma, kultūras, veselības un citu saistītu pakalpojumu un produktu piedāvājumu attīstībai.

Piemēram, sporta laukumu izveide, atpūtas zonas, bērnu rotaļu laukumi, brīvdabas vietas izveide pasākumiem, teritorijas labiekārtošana, apgaismojuma izveide, muzeju, kultūras, sociālās aprūpes u.c .veida publiskās infrastruktūras projekti apdzīvotās vietās.

Darbību īstenošanai paredzētie ieguldījumi:                                               

 • Jaunu pamatlīdzekļu iegāde un uzstādīšana
 • Jaunas būvniecības, būves pārbūves, būves ierīkošanas, būves novietošanas, būves atjaunošanas un būves restaurācijas izmaksas
 • Būvmateriālu izmaksas
 • Teritorijas labiekārtošanas izmaksas
 • Vispārējās izmaksas

 

 

 

*Sabiedriskā labuma projekts ir projekts, kuru īsteno aktivitātē “Vietas potenciāla stiprināšanas iniciatīvas”, kurā plānotajam mērķim nav komerciāla rakstura un kas nav kvalificējams kā valsts atbalsts. Par sabiedriskā labuma projekta rezultātu netiek prasīta samaksa.

Pretendentam ir jāsasniedz vismaz 1 sasniedzamais rezultatīvais rādītājs, kas norādīti SVVA stratēģijā:

 • Labiekārtotas publiskās teritorijas un uzlabota infrastruktūra;
 • Norādīts kopējais potenciālo pakalpojumu saņēmēju skaits.

 

 

Rezultatīvie rādītāji

 

Atbilstoši  biedrības ““Aizkraukles rajona partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijai  2015. -2020.gada” attiecas uz Lauku attīstības programmas 2014.-2020.aktivitātes

 19.2.2. Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas:

 • Rīcība (R2) Atbalsts sabiedriskām aktivitātēm teritorijas iedzīvotājiem 
 • Rīcība (R3) Publiskā infrastruktūras uzlabošana pakalpojuma pieejamībai 

 

Pēc projekta īstenošanas sasniedzamie rādītāji (atsauce uz veidlapu B.4.)

Nr.p.k

Rezultātu indikatori - atbilstošie– vietējās rīcības grupas sabiedrības virzītā vietējā attīstības stratēģijā norādītie sasniedzamie rādītāji

Pirms projekta iesnieguma iesniegšanas

Sagaidāmā vērtība pēc projekta īstenošanas, plānotais rādītāja sasniegšanas termiņš, apraksts (ja nepieciešams)

Mērvienība

Vērtība

1.

Uzlaboti objekti, pamatojoties uz  vietējo  iedzīvotāju vajadzībām

   

Objekta pieejamības raksturojums, apmeklētāju skaits

2.

 Realizēti interešu un mūžizglītības pasākumi

   

Pasākumi x dalībnieki gadā  projekta uzraudzības laikā

3.

Projekta rezultātu tiešie (1.) un netiešie (2.) labuma guvēji

 

 

Piem.(1) iegādātie tērpu, instrumentu skaits +(2) koncertu \pasākumu skaits x dalībnieki\ apmeklētāji

 

 

 

 

 

 

Jēkabpils biznesa inkubatorā atbalstu 50% apmērā savas biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai būs iespējams saņemt Jēkabpils, Krustpils, Pļaviņu, Kokneses,  Aizkraukles, Skrīveru, Jaunjelgavas, Neretas,  Viesītes, Aknīstes un Salas novadu fiziskām personām (biznesa ideju autoriem), uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem ar atbalsta intensitāti 50%.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoru atbalsta mērķis ir attīstīt uzņēmējam tādas prasmes, lai pēc izstāšanās no inkubatora tas spētu patstāvīgi būt konkurētspējīgs un pelnošs.

Biznesa inkubators pieņem pieteikumus uz priekšinkubācijas un inkubācijas periodiem. Pieejamie atbalsta veidi inkubatorā uzņemtajiem būs šādi:

 • bezmaksas open-office darba vieta
 • bezmaksas semināri, apmācības un konsultācijas
 • pakalpojumi uzņēmējdarbības nodrošināšanai ar 50% līdzfinansējumu, piemēram: (grāmatvedības, juridiskie, telpu nomas, mājaslapas, dizaina, tehnoloģiskā procesa izstrādes, programmēšanas, mārketinga pakalpojumiem u.c.)
 • iespēja saņemt granta finansējumu:
  •  5’000 EUR aprīkojumam, iekārtām, izejvielām (pēc gada no pieteikuma reģistŗēšanas BI);
  •  10’000 EUR specifiskiem pakalpojumiem, piem.,  prototipēšanai, sertificēšanai (pēc gada kā uzņēmums ir reģistrēts UR).
 • bezmaksas mentoru atbalsts

Inkubatorā varēs iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan jau esoši komersanti (IK, KS, PS, SIA, AS), kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Biznesa darbības nozarei būs jābūt atbalstāmai, kā arī deklarētai/reģistrētai adresei būs jābūt Jēkabpils BI darbības teritorijā esošajos 11 novados: Jēkabpils,Krustpils, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles, Skrīveru, Jaunjelgavas, Neretas, Viesītes, Aknīstes un Salas novados. Inkubatorā atbalstu būs iespējams saņemt maksimāli 4 gadus.

Pieteikumu pieņemšana uzņemšanai Jēkabpils biznesa inkubatorā ir sākta no 2016.gada 1.decembra. Biznesa inkubatorā nav uzsaukuma, tāpēc pieteikumu pieņemšana notiks nepārtraukti līdz 2023.gada 31.decembrim(projekta beigu datums) .
 

Kontaktinformācija:

LIAA Jēkabpils biznesa inkubatora vadītāja Jolanta Šūmakere
 

Rīgas iela 111, Jēkabpils

Tālrunis: +371 62401096
Mob. tālrunis +371 29472828

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Sīkāka informācija par projektu pieejama www.liaa.gov.lv .

Sadaļa Biznesa ABC, Biznesa inkubatori

Jēkabpils biznesa inkubators ir izveidots ERAF Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 3.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs” 3.1.1.6.pasākuma „Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” projekta Nr.3.1.1.3/16/I/001 „Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju Inkubators” ietvaros.

 

Biznesa inkubators ir infrastruktūras un personāla apvienojums, kas veidots, lai palīdzētu attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurentspējīgiem komersantiem

Biznesa inkubatoru darbības teritorijas

 

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.                                          

 • līdz 6 mēnešiem
 • biznesa idejas sākotnējā novērtējuma izstrāde, biznesa prasmju un iemaņu apguve
 • uzņēmējdarbībai nepieciešamā vide (open office) un biroja aprīkojums
 • bezmaksas konsultācijas, apmācības un semināri

 

 • finansējums ar atbalsta intensitāti 50% apmērā no attiecināmajām izmaksām, komersantam 100% priekšfinansējot pakalpojumu
 • 10 000 EUR apmērā specifiskiem pakalpojumiem (prototipēšana, testēšana, ekspertu konsultācijas u.c.) - pieejams no uzņēmuma 2.darbības (reģistrācijas) gada un pie nosacījuma, ka tiek sasniegti inkubācijas mērķi
 • 5 000 EUR apmērā aprīkojumu (iekārtu, materiālu un izejvielu iegādes izmaksu segšanai) - pieejams no 2.inkubācijas gada un pie nosacījuma, ka inkubācijas mērķi

 

 • ne ilgāk par 4 gadiem un kamēr nodrošina izaugsmi tiek noteikti inkubācijas mērķi
 • bezmaksas biznesa idejas sākotnējā novērtējuma izstrāde, biznesa prasmju un iemaņu apguve
 • bezmaksas uzņēmējdarbībai nepieciešamā vide (open office) un biroja aprīkojums
 • bezmaksas konsultācijas, apmācības un semināri
 • finansējuma pieejamība – 50% līdzfinansējums
 • ekspertu konsultācijas
 • prototipēšana, testēšana u.c. specifiski pakalpojumi
 • reģionālo mentoru tīkls ar pieredzējušiem uzņēmējiem un ekspertiem, kas sniegs praktisku pieredzi uzņēmējdarbības uzsākšanas jautājumos

 

 • Zvejniecība un akvakultūra
 • Lauksaimniecības produktu un primārā ražošana
 • Tirdzniecība
 • Finanšu starpniecība
 • Komercpakalpojumi
 • Azartspēles

 

Klientu apkalpošanas nodaļa

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Pērses iela 2, Rīga, LV-1442

Tālrunis: +371 67039499 e.pasts:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sīkāka informācija par projektu pieejama www.liaa.gov.lv

 

Biznesa inkubatori ir izveidoti ERAF Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 3.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs”3.1.1.6.pasākuma„Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”projekta Nr.3.1.1.3/16/I/001„Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju   Inkubators”ietvaros.

                                                                                                   

 

 

 

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3355934
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2225
85281
3355934

Sadarbība