Aicinām pieteikties uzņēmējdarbības attīstības programmās

Atbalstāmās teritorijas: Aizkraukle, Jaunjelgava, Pļaviņas, Skrīveru novads, Aiviekstes pagasts, Aizkraukles pagasts, Bebru pagasts, Daudzeses pagasts, Iršu pagasts, Klintaines pagasts, Kokneses pagasts, Kurmenes pagasts, Mazzalves pagasts, Neretas pagasts, Pilskalnes pagasts, Seces pagasts, Sērenes pagasts, Staburaga pagasts, Sunākstes pagasts, Jaunjelgavas pagasts, Valles pagasts, Vietalvas
pagasts, Zalves pagasts.

1.Uzņēmuma izveidošana un attīstība

Rīcības ietvaros paredzēts atbalstīt: jaunu uzņēmumu radīšanu un esošo uzņēmumu darbības uzlabošanu, tajā skaitā tūrisma nozarē
un lauksaimniecības produktu pārstrādē; jaunu (neesošu) produktu un pakalpojumu radīšana, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšana un to realizēšana tirgū, ieskaitot vietējās teritorijas sakārtošanu pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai.

Rīcībā paredzēta arī vides radīšana vai labiekārtošana, kurā tiek realizēta vietējā produkcija (tirdzniecības vieta) - tirgus vietas iekārtošana, uzlabošana, labiekārtošana, kā arī citu veidu vietējās produkcijas tirgus noieta sekmēšana (piemēram, interneta
veikala ierīkošana).

2. Atbalsts sabiedriskām aktivitātēm teritorijas iedzīvotājiem

Rīcības ietvaros tiks atbalstīta aprīkojuma iegāde sabiedrisko aktivitāšu, sporta, mūžizglītības un sociālo pakalpojumu
attīstībai, kā arī vietu/ objektu sakārtošanai, kuras nepieciešamība ir apstiprināta ar apdzīvotās vietas iedzīvotāju
vajadzību apzināšanu. Piemēram, mūžizglītība, interešu izglītība, kultūras mantojuma ( materiālā un nemateriālā)
saglabāšana, brīvā laika pavadīšanas, sporta pasākumi un nometnes vietējiem iedzīvotājiem u.c. sabiedriskās aktivitātes.

Projektu iesniegumu pieņemšana: 2018.gada 22.janvāris - 2018.gada 22.februāris

Detalizētāku informāciju pieprasiet pa tel. +371 26557422 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 05 Janvāris 2018 08:46

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3717129
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2522
90501
3717129

Sadarbība